בורא עולם היקר לי מכל.

בורא עולם שלי .. ננת לי עולם טהור ונקי , נתת לי בית חם ומשפחה , נתת לי אושר ועושר , בריאות , הצלחה ומזל.

אני אסירת תודה על כל הערכים והמתנות הטובות שהתמנתה בי , אבל יש בעיה אחת והיא : העולם שלנו.

העולם בוא אנחנו חיים הוא עולם של שחיתות , אונס , גנבות , רשעות , שנאת חינם , קנאה , וכו .. אתה הריי רואה את זה ומכיר את זה כמובן , אנחנו לא ראויים לעולם כזה ! אני לא רוצה לגדל את הילדים שלי בדור כזה , דור לא מחונך חלקו כמובן .

אם לא תוכל לתקן את עולמי היקר לי , לפחות תיתן לי ולמשפחתי בריאות לכולם ! ואחר כך קצת אושר ועושר חום ואהבה וכל השאר יבוא . לאחותי ולגיסי – : אהבה נצחית , אין סוף של ילדים , בריאות והמון פרנסה , ושבע´´ה ייקנו בית. סבתות – בריאות , בריאות , בריאות , שמחת חיים וחיוכים כל עוד הם איתי.

סבא – המשכיות של שמחת חיים , בריאות , והמון אהבה. סבא – להתגאות בי ובמשפחתי , תמסור לו שאני אוהבת ומתגעגעת אליו. ההורים שלי – אושר ועושר , חום ואהבה , שמחת חיים , פרנסה , מזל , ובע´´ה שייקנו בית על קרקע. לדודים לדודות לבני דודים ולבנות דודות ולקרובי המשפחה ולחברות – בריאות אושר ועושר , פרנסה , אהבה , שלום . שיהיה שלום בעולם .

אני טעיתי ואני יודעת שאני חטאתי ואני אכפר על כל מעשיי . ובשבילי – הצלחה בלימודים , בריאות , חום ואהבה משפחתית , ואושר. אלוקים אני מקווה שהבנתי וקיבלת את מכתבי …. ממני אני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *