בורא עולם, הקב"ה מבפנים נקרע לי הלב

אני יודעת שכל הזמן אני באה אליך בטענות ולפעמים אני שוכחת שאתה קיים.

אני צריכה להודות לך שאני קיימת, שאני בריאה ושיש לי משפחה חמה ואוהבת, אבל קשה לי, אולי כלפי חוץ אני נראית טוב ומחייכת אל העולם, אבל מבפנים נקרע לי הלב, חסר בי החלק הזה של הזוגיות וזה קורע לי את הנשמה ולא נותן לי מנוח, אני כבר לא יודעת מה יהיה איתי, אם אני ימצא את האחד ואני מתחילה לאבד את התקווה. מאז שחזרתי מאילת אני לא מפסיקה לבכות, גם כשאני מקלידה עכשיו, העיניים שלי מוצפות בדמעות.

אני לא יודעת אם ש´ נשוי והאמת היא שממש כיף לי איתו ואני לא יודעת מה לעשות. מצד אחד אני לא רוצה לוותר עליו, הרבה זמן שגבר לא הדליק אותי כמוהו ומצד שני בא לי לבעוט בו אל מחוץ לחיים שלי.

מה גם שעד לאחרונה חשבתי ש א´ הוא האחד, לפעמים אני ממש מתגעגעת אליו, יש בי תחושה לפעמים שרק איתו אני יהיה בסופו של דבר. אני לא מצליחה להגיע להחלטה של מה לעשות עם ש´ או א´ אני לא הולכת עם שניהם אבל לא יודעת מה לעשות.

בבקשה תעזור לי למצוא את הדרך הנכונה, בבקשה תעזור לי למצוא פרטים נוספים על ש´ כדי אני יוכל להחליט החלטה נבונה, אני לא רוצה לטעות. אני לא יודעת מה יהיה איתי בסופו של דבר, יכול להיות שלא ש´ ולא א´ יהיו בחיים שלי, רק תעזור לי למצוא את הדרך הנכונה לזוגיות טובה.

אני סומכת רק עליך. באהבה נ´

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *