בורא עולם סלח לי על חטאיי.

אבי שבשמיים סלח לי על כל חטאיי . על כל הרע שגרמתי להורי(טטיאנה סטסנקו ובגון יבגני) ולבני מישפחתי (משפחת סמון , ורובין). על כל הכעס, הריבים והעצבים שהוצאתי על הורי . סלח לי על התנהגותי ועל מאשי הרעים שגרמתי לאנשים רבים סבל להיות בקירבתי .

מבקשת מימך אלוהי שלח להורי פרנסה טובה וברכה לביתי ולבני מישפחתי המון בריאות ומזל . שלח לכל משפחתי פרנסה טובה והרבה בריאות. סלח לי עלכל דקה שגרמתי לבן אדם להזהיל דימעה .

סלח לי על הבגידה שפגעתי באהוב ליבי . אלוהי אחזר בו את האמון בי. אלוהי תעזור לי בכל צעד שהעשה איתו חזק אותי בכל מעשה . תיתן לי איתו חיים בטוחים התחייבות לנצח נצחים, עזרה בכל הריבים . אלוהי שלח לאהוב ליבי הצלחה בגיוס. בורא עולם עזור לי אני נערה ילידת ינואר שנת 1995 מחפשת עבודה כבר תקופה ארוכה מכדי לממן את עצמי מבלי לבקש כסף מהורי וליגרום לכעסים וריבים .

הלואיי שלח לי ברכה , הצלחה בלימודים הצלחה בקשר עם ההורים והצלחה בזוגיות . אלוהיי אחות של סבתא שלי נישארה "לבד" בעלה תלה את עצמו בגלל שבנה השתמש בסמים (לני כ7 שנים), בנה ניפטר ממנת יתר לפני כשנה אימא ניפטרה לפני חצי שנה בגיל מבוגר . היא לבד בדירת ללא הצלחה במציאת בן זוג או חבר לדירה. היא חולה.

(אלכסנדרה אחמטוב) תברח אותה בחיים ארוכים. אלוהי שלח לה הרבה בריאות , פרנסה טובה , הצלחה בכל מעשה ידייה והרבה אושר . תודה לך אלוהיי אני מודע לך בורא עולם אבי שבשמיים אוהבת אותך יאנה  .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *