בורא עולם שלי כל יכול

אלוהים שלי, אדוני, בורא עולם כל יכול .. זאת אני, שיום יום לפני השינה חוזרת על המשפט: " שמע ישראל ה´ אלוהינו ה´ אחד" זאת אני שמתפללת אליך כשמפחיד, כשעצוב זאת אני שמודה לך כששמח וטוב זאת אני שמבקשת ממך, ואולי יותר מידי ..

אתה הכל יכול, שמגשים את החלומות והבקשות של מי שאתה רוצה. על פי היגיון שאף אחד לא פירש עדין. אנשים תמימים וטובים , שנשפך דמם. שנאת חינם כלפי ילדים, שרק אתה יודע, מדוע הם אשמים שהם נולדו ´´ לא מספיק יפים ´´ בשביל אותם חסרי כבוד שמכנים את עצמם  מקובלים  .

והאומנם זה נותן להם את הזכות לפגוע באחר ?

אנשים טובי לב שלא זוכים למילות הערכה. ואף מורים, שכל ברצונם הוא ללמד, ומחזירים כלפיהם זילזול במקום הוכרת תודה.

העתיד שלהם תלוי באותו מורה, הכסף שלהם בעתיד תלוי באותו מורה, שלועגים לו. ברצוני לומר לכל אחד מהם, ואם רק היה לי האומץ להגיד להם, שכל מורה- לפני שהוא מורה- הוא בן אדם. אותו בן אדם אינו חייב להיות מושלם, אם זה במראה שלו, אם זה בדיבור שלו, אם זה בצורת הלימוד שלו.

אדוני זאת אני שמעריכה כל אחד ואחד זאת אני שמתייחסת לכל אחד באופן שווה זאת אני שיודעת להודות בטעויות של עצמי זאת אני שמעריכה את כל מה שיש לי זאת אני שמעריכה את כל האנשים הסובבים אותי, האוהבים אותי, התומכים בי ומחזירה להם אינסוף אהבה.

זאת אני, שכח הרצון שלי גבוה יותר משל הרבה אנשים אחרים.

זאת אני, שמקשיבה לעצמי ועומדת במטרות של עצמי זאת אני, שכמו כולם, איני מושלמת ובכל זאת, בין ה´הכל´ הזה…משהו חסר… מפליא, כמה שהייתי צריכה לעבור, בשביל להבין את כל זה בשביל לנפץ לעצמי את האשליה ב=ר=ג=ע אחד. הרגע הכי כואב בחיים שלי.

אדוני לעולם לא אפסיק לאהוב אותו.

כתבו מכתב סליחה

האם פגעת במישהו/ במישהי? העלבת? בגדת?
השפלת? שיקרת? ריכלת? שכחת?
או אולי נפגעת בעצמך ?

אנו נעשה את הצעד הראשון בשבילך היכנסו ותכתבו את מכתב בסליחה שלכם >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *