בורא עולם אגיע לאן שאני רוצה

ברוך אתה ושמך בפי כל חי מודה אני לפניך על כל יום,ומבקשת סליחה על חטאי,ועל כל מה שעשיתי שלא כהוגן.

אני מודה לך על הכל ומבקשת סליחה,ומקווה שאכן ביום הכיפורים הקרוב אוכל לכפר על כל מעשיי הרעים,ואכן אגיע לעמק השווה עם בני עמי לשלום,ולאחווה הדדית.

בורא עולם תעזור לי בגיוס לצבא הקרב ובא אלי במהירות,שאעשה את הכל כמו שצריך,אגיע לאן שאני רוצה,ושאתחיל בשלום ואסיים בשלום בעזרת השם.

בורא עולם אני מבקשת ממך בריאות ורפואה שלמה לאמי רחל בת רגינה שיהיה לה הרבה בריאות ונחת מילדה וכן אושר ושלווה נפשית בביתה החדש. בורא עולם אני מבקשת ממך בריאות ורפואה שלמה לאבי,שייה לו הרבה נחת מילדיו,וכן אושר ושלווה נפשית בביתו החדש.

בורא עולם אני מבקשת ממך עבור אחי עזרא בן רחל בריאות ורפואה שלמ וזיווג טוב,שיהיה לו הרבה אושר והצלחה וימצא את אהבת חייו בעזרת השם.המון הצלחה בלימודים והצלחה במקצוע החדש אשר תבחר.

בורא עולם אני מבקשת ממך הרבה הצלחה בלימודים וזיווג טוב עבור אחותי מורן בת רחל. בורא עולם אני מבקשת ממך המון הצלחה עבור אחותי רינת בת רחל,המון הצלחה בלימודים,במבחן הפסיכומטרי ורישום מהיר לאוניברסיטה.שיהיה המון בהצלחה .

זיווג טוב ומצויין. שתהיה לכולנו שנה טובה,בריאות,פרנסה טובה,הצלחה,זיווג טוב,פיון ואושר רב,ונחת. תודה רבה על הכל אבא שבשמיים יבורך שמך בפי כל חי.

דנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *