בני אדם (ג´סמין)

כסף.. כסף כסף.. מה שווה כל הכסף אם אין הנאה ממה שאני עושה? חברים וחברות וידידים וידידות.. ו-"שלום" פה ו-"מה נשמע" שם.. ונשיקות מזוייפות על הלחי.. ואולי גם חיבוק מזוייף. ואולי גם חיוך מזוייף קצת.. מה שווה החברות אם אין הבנה בין שני הצדדים? אם בעת צרה לא באמת עוזרים..? ואם רוצים רק לנצל למטרות אישיות? ואם את השמחה שלך גם לא זוכרים..? צרות.. מה הן? סתם מחשבות וסרטים שאנחנו מאכילים את עצמנו- אין לנו באמת כאלה- אנחנו דואגים לכך שיהיו פשוט- כי כשהן שם אנחנו נרגיש טוב שאנחנו לא מרגישים טוב מידי- כדי שיהיה איזון- אז מה זה אושר בעצם..?

אשלייה שהכול טוב שהכול מושלם..? אושר זה לחיות את הרגע (ותודה ליצחק פנגר שממנו למדתי את זה- ומי שמכיר אני שמחה אם כן- מי שלא- מפסיד הרבה- ואם לא רוצה להפסיד –שיחפש בגוגל.. קלי קלות..) ומה זה לחיות את הרגע- לשכוח מהעבר ולא לתהות על העתיד- פשוט לחיות את ההווה. ולהינות ממנו- מהדברים הקטנים והיפים- למה להתעצבן..? למה לדאוג..? (ולא- אני לא אומרת את זה כי אני איזה שאנטית באנטית אחת..) פשוט תחיו אנשים- תנשמו ותיהנו מכל רגע בחיים האלה שאלוקים הגדול מכולם העניק לכם- ותגידו תודה..תלמדו להגיד גם סליחה- לא להתנשא מעל אף אחד.. ולנסות פשוט- להבין את האחר.

למה להיכנס ראש בראש באחרים- תודה לאל אנחנו בני אדם ולא בהמות אז למה יש שמתנהגים דוקא כמו בהמות..? אני מסתכלת מהצד על אנשים ואני המומה לפעמים מכמות השטותיות שבגללה הם מתעצבנים- או סתם מבזבזים אנרגיות במחשבות רעות על האחר..איך זה שההבנה כל כך קטנה אצל חלק מהאנשים איך..? מקווה שיהיה טוב בסוף (ואם לא טוב זה עדיין לא הסוף.. — )

איך להיות פחות עצבני

One thought on “בני אדם (ג´סמין)

  1. לסלוח זה דבר יפה מאוד זה שאתה מרגיש טוב כלפי עצמך וכחפי כל האנשים שליחה זה שמחה שה אהבה שה דבר נפלא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *