אלוהים שלי היקר תודה לך על כל מה שעשית בשביל

אלוהים שלי היקר תודה לך על כל מה שעשית בשבילי וכל מה שאתה עושה על זה שאתה שומר עליי והגנת עליי למרות כל מה שעברתי תודה על המשפחה שיש לי ושכולם בריאים אני יודעת שאני לא תמיד בסדר ועשיתי כל כך הרבה שטויות אבל אני מצטערת ומבקשת ממך סליחה ומבקשת שתשמור עליי ועל כל משפחתי ובבקשה תשלח לאחי הגדול זיווג משורש נשמתו אמן.

והתודה העיקרית שלי היא על לירן האהוב שלי אני כל כך אוהבת אותו ואני רוצה לבקש מחילה על מה שעשיתי אתמול שרקדתי עם מישהו אחר אני לא אעשה דבר כזה שוב לעולם זו הייתה באמת שטות וזה היה סתם ולא יודעת מה עבר לי בראש ואמן ותהיה לי ולמשפחתי פרנסה טובה ובע´´ה שאני ולירן נתחתן ויהיה לנו טוב והאהבה שלנו תהיה לעד אמן.

ושוב סליחה על אתמול זה באמת היה מטופש ולא בכוונה אני מבקשת סליחה תודה על הכל אני יודעת שאתה איתי ובבקשה תוליך אותי רק בדרך ישרה ושאני אצליח ואלמד ואהיה בן אדם טוב ותהיה לי סבלנות ואני אהיה נחמדה ולא תהיה בי יהירות ושאני אהיה חרוצה ושיהיה רק טוב אמן! ובבקשה תחזיר את גלעד שליט הביתה בריא ושלם ותשמור על כל החיילים שלנו ועל כל הארץ ושיהיה טוב אמן.

אני אוהבת אותך מאד מאד מאד והלוואי ותמשפחה שלי תהיה נחת ופרנסה טובה ובריאות ורק אושר אמן. ותשמור גם על שני ומשפחתה ושנחזור להיות חברות טובות אני מתגעגעת אליה.

שתהיה שבת שלום ושנה טובה אמן ואמן!

כתבו מכתב סליחה

האם פגעת במישהו/ במישהי? העלבת? בגדת?
השפלת? שיקרת? ריכלת? שכחת?
או אולי נפגעת בעצמך ?

אנו נעשה את הצעד הראשון בשבילך היכנסו ותכתבו את מכתב בסליחה שלכם >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *