בקשה כל מה שנתן לנו וכל מה שנותן לנו ויתן לנו

בס"ד אני מישל  לקב"ה על כל מה שנתן לנו וכל מה שנותן לנו ויתן לנו ומבקשת ברכות וישועות, פרנסה ובריאות,לעזור לנו להתגבר על כל הקשיים הכלכליים , להחזיר את כל החובות שמכבידים עלינו מאוד.

לשמור על בעלי  בבריאות אושר ועושר ובפרנסה טובה ולעזור לו להתגבר על כל הקשיים הכלכליים להחזיר את כל החובות שמכבידים עלינו מאוד, ולעזור לו להתחזק ולהתקרב אליך יותר.

לשמור על כל חיילינו בארץ הקודש ועל בננו החייל , שיסיים את שירותו בשלום ובבריאות ויצליח בכל אשר יפנה , ימצא את יעודו ואת פרנסתו בקלות ובברכה וימצא זיווג הגון באושר ועושר ויקים בית יהודי כשר בארץ ישראל.

אני מבקשת לשמור על בתנו  , להתגבר על כל הקשיים הבריאותיים שלה שתהיה בריאה תמיד ושתצליח בלימודיה ובכל אשר תפנה , שתמצא את יעודה ואת פרנסתה בברכה ובקלות ותמצא זיווג הגון באושר ועושר ותקים בית יהודי כשר בארץ ישראל.

אני מבקשת לשמור על בננו  להצליח בכל אשר יפנה ויהיה מאושר בבריאות ובברכה רבה ושיהיה לו קל להתקבל לאן שירצה בצבא ויהיה מאושר ויעבור את שירותו הצבאי בקלות ובאושר ושיצליח תמיד בלימודיו ובחייו וביעודו באושר ועושר וימצא זיווג הגון בזמנו המתאים בברכה אושר ועושר .

אני מבקשת בריאות הגוף והנפש עבור בננו יוסף בן מישל מרים ושיהיה מאושר ויצליח בלימודיו וימצא את מקומו בבית הספר . אני מבקשת בריאות אושר ועושר והצלחה בכל עבור אחותי פטריסה אסתר בת חנה נינה דולי ועבור חמותי היקרה  אריכות ימים בבריאות ובאושר ועושר.

אני מבקשת רפואה שלמה לבן דודי  ותעשה נס שיקום על רגליו ויחיה באושר בריאות ועושר בחיק משפחתו .

בברכת שנה טובה כתיבה וחתימה טובה מישל

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *