בקשות שניהיה בריאים

שלום לך אלהוים! אנא אלוהים עשה שנהיה בריאים ול אנחלה בשום מחלהץ אנא אלהוי עשה שאקבל מחזור חודשי כל חודש. אנא אלוהי עשה שרותם תהי מאושרת .

שיהייו לה הרבה חברים וחברות ודניאל גלר תבקש סליחה מרותם והן יהיו חברות טובות ודניאל לא תעשה דברים לא נעימים. אנא אלוהי תן לרותם חבר מקסים בזמן הקרוב.

אנא אלויה תן לרותםעבודה מספטמבר וכל החודשים עד הגיוס. אנא אלוהי עשהש רותם תהנה מן העבודה בחברת חשמל וכולם יהיו מרוצים ממנה. אנא אלוהים עשה שרותם תצליח בתאוריה ובנהיגה.

אנא אלוהים עשה שדנה ס ושיר ואלין וגל יהיו חברות טובות של רותם אנא אלוהי עשהש רותם תצלח בבגרות אנא אלהוי עשה שרותם תתקשר יותר ולא תהיה מעופפת אנא אלוהי עשהש רותם תהי כל יו ם עסוקה ותצא כל יום וכולם ירצו להיות איתה גם לינו רומיכל ודניאל גלר. אנא אלוהי תן לגילי הרבה חברות וחברים וכולם יאבו אות ה.

אנא אלהוי עשה שלובה ונטע יאהבו את גילי והיא תהי שורה ראשונה כל הזמן. אנא אלוהי עשה שגילי תבלה כל יום מחוץ לבית. אנא אלוהי עשה שאלה ומור וגל יאהבו את גילי מאוד מאוד ול איעזבו אות ה לעולם.

אנא אלהוי עשה שגיל יתהי מצטיינת של הכיתה בלימודים ויהיה לה חבר. אנא אלוהי עשה שארזה אנא אלהוי עשה שהחגורה במטוס לאיטליה תהיה גדולה ותסגר עליי וגם בחזור אנא אלוהי עשה שנהנה באיטליה ונכיר חברים ישראלים חדשים.

אנא אלהוי עשה שבית הספר יאהב אותי כל ההורים יפרגנו לי ויאמרו לארנה שהם אוהביים אותי אנא אלוהים עשה שארנה תרצה שאהיה סגנית שלה ואביבה בן ציון לא תרצה להיותצוות ניהולץ אנא אלוהים עשהש כל המורות יאהבו אותי . אנא אלוהים עשה שארנה מירי וטל יאהבו רק אותי ויעריכו אותיואני וקלריטה נהיה חברות טובות.

אנ אלהוים עשה שנילי לא תהנה בלעדיי ורק איתנו תרצה לצאת ונהנה באייל גולן וביקב ותזמין אותנו אנא אלהוי עשה עשה שסמדר לא תהנה בלעדינו ותרצה רק אותנו ותרצה שנסע יוחד לחול ואיצה ידבר עם עודי ונהיה חברים כמו פעם. אנא אלוהי עשה שמדלן לא תהנה בלעדינו וצרמה רק אותנו.

אנא אלהוי עשה שאייל ה ל אתסע בלעדינו ותרצה רק אותנו לחול ולארץ. אלהוים עשה שהכתות שאלמד יהיו קלות ואני והכיתה שלי נצליח במיצב במתמטיקה.

אנא אלהוי עשה שאבינועם וטובה דולב יאהבו אותי וטלישחר ויהיו מרוצים ממני. אנא אלהוי עשה שכל הזמן נהיה עם חברים ונכיר חדשים. אנא אלוהי עשה שעודי יהיה בריא ויאהב אותי ויקודם.

אנא אלוהי עשה שכל החגים יהיה לנו עם מי להיות ורפי ואסתי יאהבו אותנו ויהנו איתנו ויהודית תהנה רק איתנו אנא אלהוי עשהש אורית והילדים יתחברו לרותם וגילי ןיהיו חברים טובים וירצו להיות איתנו בחגים אלהוי עשה אתנו מאושרים מלאי שמחת חיםם אלהוי עשה ששנורית מנחם ומלי ירצו בחברתי אמן אלהוי עשה שרחל קרישק ובעלה יהנו איתנו אמן אמן חנה

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *