בריאות והרבה מזל במשפט של רחל

אלוהים אתה הרי יודע שאף פעם לא היה לי מזל לקחת לי את אמא שלי ,לקחת לי את הבן שלי אסי    לקחת לי את העבודה, ונשארתי עם מעט פרנסה, אני שהייתי דתייה ושמרתי על מצוות התורה, ולעומת זאת המשפחה שלי שלא שמרו את הדת קיבלו הכל כעת לקחת לי גם את מאור עיני, אני צריכה לעבור ניתו ב-24.9 בעין שמאל ואני מקווה שאעבור אותו בהצלחה בלי ייסורים.

גם שי את הבעיה של השכנה רחל  שלא מפסיקה ללכת לשכנים ומדברת עלי לשון הרע, ומשקרת שקרים בבית שמפט ואני מקווה שתוציא את הצדק לאור נפשה מרושעת מאין כמוה ומאחלת לי כל מיני מחלות, ואין שכן שלא היתה אצלו ואתה ממשיך בכך ולא גורם לה לכלום.

בשעה שהיא גם שברה לי את הגג ולא תקנה ולא החזירה את הכסף ולא רוצה לתקן את החור והששאירה אותי כמו כלב שלושה ימים בגשם ולא מעניש אותה על הרקללות ונעשיה הנפשעים.

כעת יום כיפור ואני מקווה שתקול את מעשיה ותפסיק להציק לי ותחזיר לי את כל מה שמגיע לי גם ו[סובלת מכאבי גב איומים ונתפסית לי הרגל מה נשאר מלבד בריאות וחברה.

מספחק אם הצרות אני לא איוב אם אתה רוצה אתה יכול לקחת גם אותי אבל כל זמן שאני עלי אדמות לפחות תשאיר אותי עם יכולת מחיה כמו שצריך מכל הבחימות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *