האושר הקטן הזה נותן לי כוח עצום!!

להגיד בבוקר חסדך ואמונתך בלילות.. זכיתי ! זכיתי! זכיתי! זכיתי באושר בלי מוסבר בלתי מובן ,אבל זכיתי ! יש גלקסיה עולם מדינות ערים שכונות רחובות בתים אנשים תינוקות וילדים יש יערות מדברות חיות בר חיות טרף ואין סוף נבראות… ואת כולם ריבון העולם יצר בכבודו ואני עפר ועפר אפס מאופס זכיתי גם אני ונוצרתי מבריאתו בחמלתו ורצונו להריף רק טוב .

ולא רק שזכיתי בבריאתו אלא זכיתי להיות בגדר ´מדבר´שהוא הדבר הנעלה ביותר בבריאה ולא רק זאת אלא שגם זכיתי בזכות בלתי מוסברת שלא נתינה לכל אדם ונוצרה ברחמים רבה ואהבה אין סופית והיא שאני יהודיה שזה אומר שמכל העולם הגלקסיות הארצות אנשים והחיות זכיתי להיות הבת הנבחרת של הבורא שהוא לא רק מלכי אדוני בוראי אדון הכל אלא גם אבא שלי !

אבא שליי!! איזה זכות!!! יש לי האפשרות לדבר עימו בכל רגע ורגע ואפילו שכל העולם שלו ויש כל כך הרבה דברים חשובים וגדולים ממני שאנוכי עפר ועפר אבא הקדוש ברוך הוא יקשיב לי ישמע אותי יבין אותי יריף עלי שפע אהבה יחבק ..

מה שלהבדיל מלארדי הבדלות אדם רגיל פשוט לא יכול לתת לע אפילו לא במעט שבמעט … אנו זה כמו משל לילדה של מלך אחד גדול מאד וחשוב ששולט במלא ארצות (להבדיל מליוני הבדלות) ואנו הילדה שלו שאהב אותה יותר מכל דבר שהיא שובבה מאד ובכל הזדמנות שיש לה בורחת מארמון ועושה צרות צרורות ..

שוברת הורסת מחלעת והורסת את שם המלכות ומיד שולחים לספר זו לאבינו(המלך) ומשרתים רבים (שהם המלכים הקטגורים) מנסים לגרום למלך (אבא) שיקצף אפו (יכעס) עלינו ויגרש אותנו מין הארמון לגלות .. ו

אבא שאוהב אותנו ברחמיו הרבים קורא לנו הבת ושואל מדוע עשינו זאת ואני בוכים ומתחננים ובוכים שזה לא יקרה יותר ואבא שאוהב כל כך את ילדתו ולא רוצה בסיבלה מרחם עלינו ונותן לנו הזדמנות לשנות ואז אנו שוב חוזרים לסור מהדרך. ו להבידל מלך מלכי המלכים מלל העולם .אחרי כל זה איך אפשר לתלונן בפניו עח דברים עלובים כשהוא נותנ לנו חיים שלמים במתנה ?!!

צריכים כל יום להתחנן ולבכות לפניו ולומר תודה על כל נשימה ונשימה !!

הלוואי הלוואי הלוואי שאני יזכה להגיע לרבע ממה שנכתב פה אמן . תודה אבא פשוט תודנ זה נראה כמו אושר קטן אבל הכוח שבו עצום ומחייה כל נפש!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *