הבעת חרטה לכתוב בפעם האחרונה

לאשה היקרה שלי:אני לא רוצה להאריך במילים ולכתוב לך בפעם האחרונה.

מבלי לקבל הזדמנות לשאול. להגיב ואפילו לכעוס. לכן אם אפשר במידה ותסכימי – להיפגש ולראות אותי .ואלי תגלי שלמרות שעשיתי דבר מבחינתך שאין עליו סליחה. ודנת אותי למציאות שונה ולא הוגנת .

אני אוכל לפחות לדאוג שבעתיד תיהיי מאושרת איתי. ישנן החלטות שמקבלים והן נושאות מחיר כבד למדיי. שהופך לחלק בלתי נפרד מהחיים. החלטות שלאחריהן כבר לא תיוותר או תו אדם. אין דבר שישמח אותי מפגישה איתך.

אני רוצה להאמין בכל ליבי שאולי את אוהבת.סקרנית. ואפילו מתגעגעת. ואולי אמצא מקום בליבך לאהבה….. זה נשמע אולי דרמטי ולא מאוד אמין.

אבל זו כל האמת מהיום שנפרדנו אני מרגיש שמשהו בנשמה הזדקן. אבל הנפש נשארה איתך. אני כבר כמה חודשים חולם על מפגש איתך מדמיין איך את נראית ומה את חושבת. ואני מבין מצויין שגרמתי לך סבל נוראי .ואולי זה אנוכי מצידי לבוא עכשיו ולבקש ממך להתחשב ולהכיר אותי.

אבל לא אסלח לעצמי .אם לא אנסה. אני לא מצפה שתסלחי לאדם שבגד בך .

הייתי טיפש ופחדן ולא אתפתל בהסברים על מנת לנמק מעשה שלא עושים. כי לא משנה אני ממש רוצה שנשב קצת ביחד ותוכלי לשמוע אותי .לתת לי הזדמנות להסביר .ולא כי אני בעלך – את התואר הזה אני יודע שאיבדתי.אלא בגלל שאני אדם עצוב שהרס במו ידיו את הדבר הכי יקר לו בעולם.

אדם בגלל טיפשות וחוסר מחשבה ויתר על אישתו .ומאותו היום הפסקתי למעשה ליחיות. אני מבקש ממך לעצור ולראות כמה טוב יהיה לשנינו. לאחר שניתן הזדמנות שנייה ליחסינו.להצליח להבין שלא תמיד החיים מתנהלים לפי תבניות ידועות מראש .ועדיין הם עשויים להצליח. נכון- אין הבטחה ואין ערובה כלשהיא .

אבל זה נכון בכל שלב בחיים ובפרט בזוגיות אני לא יכול לומר לך בפה מלא שלנצח יהיה לנו טוב. אבל מי יכול? וגם אם תגלי שאני טעיתי ואת צדקת -זה בסדר קוראים לזה חיים. התמודדות .להאמין ולנסות .ואולי אני לא מה שאת דימיינת בליבך.

אני מקווה שתביני שהכוונות שלי טובות וטהורות ותתני לי קרדיט על כך .תאמיני בי ובבחירות שלי .

ידיד טוב אמר לי פעם וזה חרוט בזכרוני -´´אם לא תיאבק למען מה שאתה רוצה בו- אז אל תבכה אם הפסדת אותו´´

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *