הגזמתי בהתנהגות שלי

אני בעל חברת פרסום גדולה ומוכרת בארץ. כולנו מודעים לשוק התחרותי המשתנה מרגע לרגע. שצריך לחיות בעולם עם יד על הדופק ולהריח ולאתר כל הזדמנות עסקית הנראית לעיין.

החברה שלי הייתה בקשיים והפסדים והייתי חייב למצוא תקציב גדול שיציל אותנו מנפילה קשה. לפני 3 שנים התחרינו על מכרז של חברה צרכנית גדולה. המתחרים היו מוצלחים לא פחות מאיתנו.

כדי לצבור יתרון היינו חייבים לעשות משהו. גייסנו מספר אנשים שתפקידם היה לאתר מידע על הפרזנטציה שהחברה המתחרה מכינה. אחד האנשים שלנו הצליח להסתנן ולעבוד בחברה המתחרה כאחד מחברי הצוות למכרז הגדול. התוצאה הייתה ברורה, זכינו במכרז, ולאו דווקא מהסיבות הנכונות. אני יודע שזה היה מעשה לא אתי , אני מודע למרמה שפעלתי ולחוסר המקצועיות שלי, הפתעתי את עצמי, נסחפתי .אני רק ראיתי מול עיני את משרדי שהקמתי בשתי ידיי, מתנפץ והופך לרסיסים.מטרתי היחידה הייתה להציל את החברה שלי.

אני מתנצל בפני מתחרי, בפני עובדיי ושותפיי למרמה ,אני מתנצל בפני החברה הצרכנית ואני מבקש סליחה. זה לא שווה את זה. לא ניתן לחיות בעולם כזה. אחר כך אין תמורה וסיפוק, אלא רק כעס והרבה מאוד חרטה. דרך אגב הפסדתי לאחר שנה את התקציב מסיבות שונות. כנראה זה היה עונשי.

בכבוד רב, א. מת´´א

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *