הגיע תורי להגן עליך אמא

הבידוד זה האויב הכי גדול של בני אדם, במיוחד שלי. מנסה כל פעם מחדש להעסיק את העצמי כי כשאני בודד העולם נחרב עלי, אני קורס מבפנים. נהפכתי לאדם קר ואטום, ליבי נהיה אבן שום דבר לא פוגע, שום דבר לא מרגש. וכל זה בגלל עבר. אמא אני מצטער בשמי, בשם אבי ואחי. את לבד ואנחנו שלושה, לא עובר יום בלי שנפגע בך עם כוונה או בלי כוונה.

כל החיים את סובלת בגלל אבא הוא פוגע בך, משפיל אותך ואת עדיין עומדת כמו אריה ולא עוזבת. ששאלתי אותך למה את נישארת, ענית "בשבילכם" ומאותו רגע החל שינוי בחיי, אני לא אותו ילד שאת הכרת :תמים, רגיש ומאושר. לא מזמן שמענו הודעה מצערת שהפתיע את כולנו, למרות שידענו את זה שיבוא מתישהו.

בן האהוב מכולם, אח שלי שהוא ספורטאי מצטייו ועכשיו הוא בשירות צבאי, עצרו אותו על סמים. זאת היית מכה קשה לך ולאבא. גם אני פוגע בך ביום יום, לפעמים אני עצבני או שפעם שהייתי בן 7 גנבתי לך כסף מהתיק ותפסת אותי. אני יודע שכולנו פגענו בך, גם אבא, גם אח שאותו אהבת הכי הרבה מכל המשפחה וגם אני אבל הכי פחות , אני רוצה לבקש ממך סליחה, אני מצטער כל פעם שפגעתי בך עשיתי את זה לא בכוונה אבל עדיין פגעתי אז מצטער. אני רוצה להבטיח לך שלעולם לא אתן לאיש לפגוע בך יותר, אפילו לא לאבא ולא לאח אהיה תמיד בשבילך. אמא אני אוהב אותך לנצח

איך להיות פחות עצבני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *