הדרך לכותל המערבי

אלוקים שבשמיים, שלום רב. יש לי בעיה שמטרידה את מנוחתי כבר זמן מה- הגי.פי.אס. לא מוצא את הדרך לכותל המערבי, אלא אם הוא מעביר אותנו דרך טייבה. עכשיו, אין לי בעיה עם ערבושים, אבל זה ממש מאריך את הנסיעה.

לכן, אלוקים קב"א (קדוש וברוך אתה, כאילו), אבקש אותך- אתה יודע לשנות שפה בווייז? נראה לי שבגלל שזה על אנגלית אני לא מצליח להסיר את טייבה מהנתיב. אם אתה יודע- תעשה שגם אני אדע.

ואם אנחנו כבר בנושא- אלוקים, מה יש לך- אייפון או גלקסי? טוב, בשביל מה אתה צריך טלפון, אתה הכל יכול, בטח שיחה לחו´´ל לא עולה לך כלום או ממש מעט, אבל אם היית צריך שיהיה לך טלפון- אז אייפון או גלקסי? כי מצד אחד המכשירים של אפל ממש מהירים ויציבים, ומצד שני המכשירים של סמסונג מאפשרים יותר חופש פעולה מבחינה עיצובית ותפקודית. אם דאגת, אז ווייז עובד על שניהם. וגם רציתי לבקש סליחה.

לפני כמה ימים הייתי בסופר. נעמדתי עם עגלה מלאה בדברים מאחורי איזה זקנה אחת שעמדה שם רק עם כמה מוצרים. פתאום היא שמה לב שהחלב שהיא החזיקה היה לא בתוקף או משהו, אז היא הלכה להחליף אותו וממש באותו רגע הגיע התור שלה.

אז נכנסתי לפניה, ואחר כך היא הייתה צריכה לעמוד מאחוריי בתור כל הזמן הזה כי עקפתי אותה, והמוכרת הכושית המסריחה עבדה ממש לאט והייתי צריך להימנע מהמבט המביך בעיניים של הזקנה. עכשיו, לא רציתי לבקש סליחה על זה שעקפתי אותה.

מבחינתי שתיחנק, אין לה עוד הרבה זמן פה גם ככה, בקרוב היא חוזרת אליך, אבל רציתי לבקש סליחה שקראתי לקופאית  כושית מסריחה . היא בכלל לא הייתה כושית והריחה סבבה.

דבר אחרון לפני שאני הולך לראות  זגורי אימפריה : אתה יכול בבקשה בבקשה לעשות שהדס מהעבודה תשים לב אליי? כל יום אני מסמן לה ככה בדיסקרטיות שיש לה פטרוזיליה בשיניים והדבה הזאת מצחקקת ומנופפת לי לשלום.

שא ברכה קב"ה יקר, אנחנו אוהבים אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *