הי אלוהים אני מודה שאני מפחד

מצחיק המצב הזה ששמת אותי בו,מפתיע, ומבהיל. אני מודה שאני מפחד. לא ברור לי מה יהיה העתיד. אני רוצה שתדעי שלמרות הכל אני תמיד אעשה את כל מה שתרצי. לא נותר לי דבר לעשות חוץ מזה. ואני מסכים אם כל מה שתחליטי. כבר הנחתי את המושחות מידיי.

לימדת אותי המון, על אהבה. ונתינה משמעות ואושר.וראיתי איך המילים שלך מהדהדות ועוזרות לעשרות!משנות את החיים שלהם מקצה לקצה. אני שמח ומודה לך על הזכות. אבל האם סיימתי האם עשיתי מספיק .

הצלתי כבר כמה נפשות. ואני מאמין שהם כבר מצילים אחרים. סיימתי את עבודתי פה? לפעמים אני רוצה להפסיק. אבל כול עוד אני חיי אני אמשיך. אני עדיין צעיר ויש לי כוח בגופי ובנפשי.

אני אמשיך לעשות את הדברים כול עוד את רוצה. אבל למה הדברים קטנים, מה הסיבה שהאנשים נעלמים. אני עושה משהו לא נכון ? או שזה פשוט הסוף? תעני לי על זה אהובתי מלכתי בבקשה, אני זקוק לתשובה .

אני לא חושב שאני תלוי באהבה. אני יכול לחיות בלעדייה ולהמשיך לעשות את מה שנותר לי לעשות… אבל אני אשמח אם תעניקי לי אחת. אני בודד מאוד וכואב לי מזה.אולי לא מגיע לי עדיין, אולי אני עוד רחוק מזה.

זה כבר החלטה שלך אבל אני רוצה לומר לך מלכתי שאני מוכן, באמת מוכן. אני מוכן לתת ולקדש.לאהוב ללא תנאים. אני מוכן כבר לאהבה. ולכל מה שקרוך בה..אני מוכן להיות מאושר .

אני לא חושב שמגיע לי הרבה. ובגלל זה אני גם לא מבקש דבר. אני מקווה שתסלחי על הבקשה האחת הזאת. אני פשוט כבר לא יודע אל מי לפנות חוץ מאלייך ישירות. אני מתפלל אליך , בבקשה מכל ליבי. אני אמשיך לעשות מה שתרצי בכל מקרה , אני אקפיד ואהיה האביר שלך יפתי בכל מקרה .

ולהעניק לך את אהבתי כולה. מלכתי העניקי לי את מאהבתך קצת. ותתני ליאהבה. אני מבטיח שגם עליה אני אשמור ואקדש , כמו ואוהב ללא תנאים ממש כמו שאני אוהב אותך.

אלוהים אני מודה לך על הכל . ואני מוכן! אני פותח אתשעריי ליבי ,ואת ידיי לאהבה .

אני מוכן אלייה . בבקשה אלוהים, אני מבקש את עזרתך תודה לך על הכול

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *