הפעם אני מתוודה .

אהבתי במשך 6 שנים , גבר שראיתי בו נסיך אמיתי את כל התכונות שיש בו הערצתי . במשך שנים היה לנו הטרדות משני הכיוונים אני לו בהודעות והוא לי בצלצולי ניתוק . כשגבר הגענו אחד לשניה לא פתחנו דלתות .

אכשהו תמיד אחרי הפסקה ואכזבה בתוך תוכי חשבתי שיגיע הרגע שאנחנו נזדקן ביחד ובכלל כשראיתו אותו , את המבט בעיניים ידעתי בוודאות שהוא שלי ויותר מהכל הטלפונים ממנו חיזקו את זה שאנחנו מתחתנים אין סיכויי שזה יהייה אחרת .

בתקופה ששכחתי ממנו התאהבתי באדם אחר איתו הרגשתי כאילו זה העתק שלי רק בגבר משהו מוזר שיחות לתוך הלילה , שעות יכולנו לדבר על הכל וכן כבר יכולתי להניח את הנסיך בצד ולומר כן .

אך בתוך תוכי לא ההייתי מוכנה לאף אחד מכם , לא האמנתי שאוכל לעשות לכם טוב אז הרסתי פשוט העפתי אותכם הכי רחוק שאפשר כדי שתרצו לברוח . היום אני מבינה שזו אחריות מלאה שלי איך שהקשרים האלו התגלגלו .

הנסיך עדיין אוהב אותי הוא תמיד יאוהב אותי , החצי השני עסוק בלראות בי את מה שקרה אני מאמינה שהוא מתגעגע קשה לי להאמין שהוא לא מתגעגע לקירבה ולפתיחות שהיתה בין שנינו ולדמיון בין שנינו .

את שניהם אני אוהבת , אבל כנראה שלא ידעתי ולא הכרתי אהבה אמיתית , כי היום כשאני מביטה בראי ואוהבת את עצמי אני מקבלת את הטעויות שלי ושל אחרים ואם אדם אוהב אהבה אמיתית מישהי הוא יקבל אותה עם הטעויות ועם השגיאות .

לא זכיתי לאהבת אמת אבל איתכם הרגשתי הכי קרוב שניתן מתפללת שאתם תזכו לאהבה אמיתית בטוחה ומלאה בתקשורת שהיתה בנינו אני אשמח כשאני אשמע שלמדתם משהו מהשיעור שהיה לכם איתי , ההייתי לכם כשעור מורכב כי כל כך אהבתי ! להתראות !

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *