הקדוש ברוך הוא …

כמו שאתה רואה ה´ אני לא בדיוק הכי מקפידה על המצוות שלך , בזמן האחרון הרגשתי שהתרחקתי ממך , אבל עכשיו אני שוב מרגישה אותך בדם שלי , אני מאמינה בך , ויודעת שאתה עכשיו מסתכל עלי ומביט בי.

אני לא מבטיחה שאהיה דוסיית או דתייה כי אני לא. אני יכולה רק להבטיח ללא נדר שאנסה להיות יותר בסדר עם העולם הזה , להעריך יותר את החיים הנהדרים האלו שהענקת לי , את הבית , המשפחה , החברים , הפרנסה , השקט , האושר כל מה שהענקת לי שבקום לומר תודה ידעתי רק לבכות ולהתלננן ולבקש עוד ועוד ושום דבר לא הספיק לי .

עכשיו זה מספיק אני לא רוצה שתגשים לי שום דבר כי אולי כל החלומות שלי לא כ´´כ משתנים ובעצם סתם לא חשובים וכל החולמות שלי בכלל לא אפשריים אולי בידך כן אבל כלל לא מיגיעים .

כארגיש שהחולמות שלי באמת ראויים להתגשם שבאמת מגייע לי אספר לך ואגיד לך אבל כעט לא.

רציתי לבקש סליחה ענקית ממך , סליחה ממעמקי הלב שלי על הבנאדם הרע שהייתי , בגדתי , שיקרתי , קנאתי ורציתי משהו שיהיה לי ולאחר לא , לא כיבדתי את הורי , עשיתי לאחרים את מה ששנוא עלי , גנבתי ..מה לא עשיתי.

אני החטא בהתגלמותו. אני מצטערת כ´´כ על הכל . אני מאמינה ומקווה שאתה יכול לסלוח לי ולהבין כי אני יודעת שאתה יודע שאני בסה´´כ ילדה קטנה שמבקשת רק אושר ושלווה , ואני יודעת שאני לא אדם רע , אני אפילו טובה רק לפעמיים קצת טועה.

ה´ שלי אני באמת אוהבת אותך ומאמינה בך וסליחה הכי הכי הכי גדולה על זה שנדרתי , על שטויות , נדרתי למרות שידעתי את החומרה של הנדר.

סליחה. אני מקווה שכל דבר עכשיו יש מחילה תן לי להוכיח לך שאני אהיה טובה יותר. מבטיחה – ללא נדר כמובן. ואם יש משהו אחד ויחד שאבקש בריאות משלובת עם הרבה אושר לא לי …

אלה רק להורי ולמשפחתי היקרה . מאמינה .

שירן.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *