התנצלתי מספיק. הגיע הזמן שלך.

את האהבה בינינו אי אפשר להסביר, גם אין צורך..

כתבתי לך כבר פעם.

הפעם זה בשביל לסגור חשבון אישי שלי.

כל התקופה שלנו תמיד חיפשת ומצאת מה לא טוב אצלי, מה אפשר לתקן, מה אחרים חושבים ולמה הם חושבים ככה, למה אני לא בסדר, איך אני פוגעת בך וכמה אתה בוכה בגללי בזמן שאתה בדיוק יודע מעשים והחלטות שעשית שכל כך פגעו בי… בסופו של הקשר אמרת לי ´´אני פוגע הכי הרבה באנשים שאני הכי אוהב´´… וזה לא מספיק לי..

תמיד אמרתי לך שכשאתה מחפש כמה רע זה רק בגלל שטוב לך.. מההתחלה ידעת שנפגעתי בעבר.. שהלב שלי סדוק.. הבטחתי לא לפגוע בי.. כשנפרדנו אמרת  את יותר מדי טובה בשבילי …

היום אני יודעת שזה נכון! אני הסכמתי לקבל את כל המגרעות שלך בזמן שאתה רק ניסית לשנות אותי.. נתתי.. ונתתי.. ונתתי.. ונתתי.. בזמן שאתה גרמת לי להרגיש שאני זו שלא בסדר.. ברחתי.. הכי רחוק שאני מכירה.. לאילת.. להתרחק ממך ומהרגשות.. היה לי טוב.. פרחתי..

אחרי חצי שנה עברת לאילת.. אחרי חצי שנה שהרמתי את את עצמי לרמה שאני מוכנה לסלוח לך.. באת וריסקת הכל.. שוב. במחשבה שפגעת בי כבר כמה פעמים נתתי עוד צ´אנס.. ושוב פגעת.. ארזתי מזוודות והודעתי לך שאני חוזרת לצפון.. בגללך.

לקחת לי את העיר מקלט שלי. לקחת לי את העיר היחידה שלשם אני תמיד בורחת. פשוט לקחת לי.. הייתי לגמרי שלמה עם המעבר חזרה לצפון כי שם אני שוב רחוקה ממך.. ושוב פגעת.. שלחת הודעה שאני אשמה שברחתי ממך..

למרות שבזמן ששנינו היינו באילת היית ברור שאתה אוהב אותי אבל לא רוצה להיות איתי. אם הייתי יכולה ליצור מצב שאתה קצת מציאותי יותר, שאיכפת לך קצת מהסביבה ולא רק מעצמך… הייתי מבקשת שתבין.. באמת… מה זו אהבה ללא תנאים..

כמו שאהבתי אותך (בלי כסף, בלי משפחה, בלי אוטו).. ויותר מזה הייתי רוצה שתאהב (גם אם זו לא אותי) ללא תנאים.. שתפסיק לחשוב ולעקוב אחרי מה אחרים חושבים..

תמיד אמרת לי שהאהבה תנצח.. כל עוד לא תהיה ער לעצמך זה לא ישתנה.. כי בינתיים החוסר ביטחון והרצון לרגשות אהבה וחמלה מאחרים לוקחים ממך את האהבה.. אני לא אבקש התנצלות..

כי אני לא בן אדם שמחפש שירחמו עליו.. אני רק מקווה שתתאפס ותבין שאהבה אמיתית היא ללא תנאים, ללא רחמנות, ללא משחקים… אהבה אמיתית קיימת רק כשתתן לה יד חופשית.

בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *