ה´ היקר כואב לי. אתה יודע שכואב לי

כואב לי. אתה יודע שכואב לי אבל בכל זאת אני אספר לך. אני רוצה לצרוח, אבל זה לא חדש. אני מתוסכלת, עייפה ורוצה לצרוח אבל כרגיל, אני צריכה לשתוק.

בא לי לבכות, בא לי לכרוע על הריצפה, למרר בבכי ולהתחנן בפניך, אבל אני לא יכולה. לא רק בגלל שאם יראו אותי ישלחו אותי לבית חולים פסיכיאטרי אלא גם בגלל שאני אחשוב שאני משתגעת אם אעשה את זה.

אני לא יודעת מה לעשות וגם זה לא חדש. אני רוצה לבוא לכותל ולבכות ולהתחנן אבל אין לי כסף לנסיעה. אני לא יודעת מה לעשות ואני גם חוזרת על עצמי. נמאס לי לשאול למה אתה עושה לי את זה כי למזלי אתה לא עונה. ה´, אני יודעת שזה לא ממש יעיל בשבילי להתחנן ככה לפניך, אבל בבקשה בבקשה תעזור. א

ני לא מצליחה לחשוב כרגע על התנסחות פחות מחייבת בשבילך. אני יודעת שאתה כבר לא עושה ניסים וגם ככה אתה מתערב רק כשיש סכנה ממשית למין האנושי ואני לא ממש עונה לקריטריונים ואני בפרוש לא מבקשת נס. אני רק מבקשת, אם אתה לא יכול לארגן את העניינים ככה שיהיה לי קצת יותר קל. רק קצת. אני יודעת שאתה יכול השאלה היא אם אתה רוצה.

אז בדרך הפטתית שלי אני מנסה לשכנע אותך. לא שזה ממש יעזור אם אתה לא רוצה אבל מצד שני בשביל מה אתה מבקש שנתפלל אם זה לא יעזור. אתה יודע מה אם כבר אתה מזיז עניינים עבור מישהו אז בבקשה תעשה שיהיה יותר טוב לכולם. למה רק לי? אם תעשה טוב לכולם אז גם לי יהיה יותר טוב.

אנחנו לא מסתדרים לבד. כמו שהשיר אומר תשמור על העולם.. כי אנחנו לא מצליחים. אנחנו כבר מלא זמן אחרי בריאת האדם ועדיין לא ממש שינינו משהו. זה לא נראה לך שעבר מספיק זמן? לא ברור לך שאנחנו לא הצלחנו לבד? אולי ברור לך אבל לנו לא ברור למה אתה מחכה.

אנחנו עייפים, קשה לנו, אנחנו מתחננים ובוכים לך ולא רואים ששום דבר זז. אנחנו עדיין ממשיכים להתפלל, להאמין ולהתחנן ואנחנו לא מצליחים לשנות שום דבר בעצמינו.

אז בבקשה, תעזור! בכל מקרה אני לא חושבת שאתה תתערב באופן ישיר כי עדיין לא דפקנו את החיים שלנו מספיק כדי שתהיה סכנה למין האנושי. אני רק מבקשת שתסדר את הדברים כך שזה יהיה יותר קל ושיקח פחות זמן ובבקשה בבקשה תציל אותנו כבר.

כי הסבל הוא בלתי אפשרי. מאברהם ביקשת שיקריב את הבן שלו ומנעת את זה ברגע האחרון, אבל אל תשכח ששרה מתה מצער. איך יכולת לעשות ניסיון לאברהם על חשבון החיים של שרה? בכל מקרה אנחנו מקריבים את הילדים שלנו כל הזמן. מקריבים ממש בשביל החיים על אדמת הקודש והאמהות שלהם מתות מבפנים כל הזמן.

אתה מוכן לעשות משהו כבר? אני מצטערת שאני כועסת ולא התכוונתי לצרוח עליך, אבל בבקשה, בבקשה, בבקשה תעשה שהחיים שלנו יהיו קצת יותר קלים.

אני יודעת שאתה יכול ובשביל שגם תרצה אני מתפללת, אחרת אין לי סיבה להתפלל.

אני מתפללת כי אני מאמינה שיש לזה סיכוי לעזור ולשנות משהו. אני יודעת שעד היום זה לא ממש עזר לי או לאחרים, אבל שוב, אני מאמינה שאולי יש סיכוי שאתה תהיה מוכן להתערב בשביל משהו קטן יותר מהשמדת המין האנושי או להתערב היום בזמן אחר מאשר זמן התנ´´ך. אני מבקשת עבורי ואם יש לך כוח להקשיב גם עבור כולנו.

אני מצטערת על הטון המזלזל אבל אני קצת כועסת ולא שופטים אדם בשעת כעסו.

תודה מראש ענת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *