ה´ היקר אני עצבנית בטרוף ולא יודעת איך להרגע.

אני עצבנית בטרוף ולא יודעת איך להרגע. ער"ן לא זמינים ואני חייבת להרגע כדי שהעובר יקלט. אני כ"כ כועסת על כ"כ הרבה דברים שאני לא יודעת מה לעשות. תיכף אני אתפוצץ ועל כל הקירות יהיו שאריות שלי. אני ממש חסרת אונים.

ער"ן ניתקו לי ואני חושבת שזה בגלל שאמרתי שאני לא רוצה לדבר עם גבר כי אחד כזה ענה לי פעם והוא רק הרגיז אותי עוד יותר. החברות שלי לא זמינות, בעלי בעבודה ואמא שלי מקפיצה לי את הפיוזים. רק אתה נשארת. אולי תעזור לי להרגע. היו כמה ימים שכאב לי בבטן בצד שמאל למטה אז דאגתי. אחר כך הכאב הפסיק אז עוד פעם דאגתי שמשהו לא בסדר.

אמא שלי חושבת שאני צריכה לשכב במיטה או לפחות להיות בבית שלה כל היום ולא לזוז אבל אני חושבת שזה לא רעיון טוב כי אני עלולה להרביץ לה מרוב עצבים לא באמת) בעלי רחוק והוא הבטיח שיבוא לבקר היום או מחר, אבל, כמו שאני מכירה אותו יש מצב שהוא לא יגיע בכלל או שהוא יגיע ממש מאוחר בלילה כי לוקח לו מלא זמן להתארגן ולצאת (נו טוב הוא טוניסאי אז זה לא מפתיע, אמא שלי היא בדיוק אותו הדבר)

אבל אני ממש צריכה אותו עכשיו. החיבוק שלו ממש מרגיע אותי. אני יודעת בדיוק מה יקרה הוא יחזור הבייתה מהעבודה בערך בארבע ואז הוא חייב לנוח במיטה ואם הוא לא ירדם אז אחר כך הוא יצא לסידורים כמו לקנות לאמא שלו מצרכים או לקנות לאמא שלי פרחים וללכת לרופא שיניים והאל יודע מה עוד.

אחר כך הוא יחזור הבייתה ושוב ינוח ואם הוא לא ירדם הוא יעשה עוד איזה משהו מעצבן כמו לתלות כביסה או לנקות את הבית ואז הוא ינוח שוב. אחר כך אם יהיה לי מזל ואם מצאתי חן בעיניך היום, הוא יתחיל להתכונן לנסיעה הוא יאסוף חצי מהבית וירד ואוטו.

אז הוא יזכר שהוא שכח משהו ויעלה שוב (אנחנו גרים בקומה שלישית בלי מעלית) אחר כך הוא ירד ויכנס לאוטו וינוח שם לפחות שעה כי הוא עייף מכל היום המתיש ואז אם מצאתי חן בעיניי ה´ הוא יתחיל ליסוע לכיוון שלי. אחרי בערך ארבעים דקות הוא יעצור לשתות קפה ולאכול משהו ולנוח בתחנה על כביש שש ואז אם יהיה לי מזל הוא יגיע לאמא שלי בסביבות שתיים עשרה בלילה יחפש חנייה לאוטו וילך לנוח שוב, לפני שהוא ילך לישון.

אני חושבת שעד אז אמות מעצבים (חס וחלילה) או שארביץ לו. בבקשה תעזור לי להרגע או לפחות תשלח אותו אליי יותר מהר (אז מה אם הוא טוניסאי אתה יודע לעשות ניסים אז בבקשה) ה´ בבקשה. אגב תודה בדיוק באמצע הבבקשה הוא התקשר ודברים מתחילים להסתדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *