ואולי אני צריכה להודות לך

אני בעצם צריכה להודות לך – ממספר גורמים 1 – אני פעם ראשונה בלב שלם שלמה עם מי שאני , אני בתקופה שכמעט ויתרתי על המטופלים , על התטא ביום יום לשעורי קבלה לא הלכתי מספר חודשים , כי פחדתי מהרוחניות האותיות לא השתמשתי בהם כבר שנים

ועכשיו כשאני חושבת על זה התקופות הכי טובות שהיו לי בחיים זה כשהייתי מחוברת לעצמי והחיבור שלי לאני שלי מגיע דרך החיבור שלי לבורא עולם אם זה בתפילות בבוקר ואם זה התטא כשאני עושה לעצמי ומהם הם האותיות בעצם זו הדמיה עם התכוונות מלאה למה שמבקשים זה הדבר הכי נפלא שקיים כשההייתי חווה את זה זה היה נטו מאהבת אדם ההייתי פנויה להתרכז באדם אחר ולהתכונן בתפילה שלי .

זה מדהים ובזכותך אני חוזרת לתטא בכל הכח לטפל בכמה שיותר אנשים בלהעניק לכמה שיותר חיים ואמונות טובות יותר זו ההגשמה שלי זו השליחות שלי זו המהות שלי בלראות את הטוב שבאדם אחר ולהעצים אותו .

בלהנחות בלגרום לאדם אחר לכוון את עצמו למה שהוא רוצה וכן זה חלק ממי שאני ותודה לבורא עולם שנתן לי את הפירות האלה ואת המתנה הזו לחיים ותודה לו שהוא מכוון אותי לשם כל יום יותר גם דרך שיעורים קשים בלהבין שהגבר שאהבתי כל כך שרציתי להזדקן איתו שרציתי ממנו חיבוק שרציתי שיהייה האבא לילדים שלי שהוא זה שיביא את החינוך והבטחון לבית שראיתי בו –

״ בית״ מקום בטוח מקום מעצים מלא ברגש הוא דוקא זה שהביט בי וראה מכושפה ,״ כמו השיר אהבה בת עשרים ״ נשמה אני לא מתלוננת אני פשוט מבינה שבאהבה חשוב לתת אחד לשניה להיות ״ אני ״ אני אהבתי אותך הבנתי שמבחינתך זה נכון לחיות מ- 5 אלף בחודש כי אתה חי את עצמך את השליחות שלך בהדרכה מעולם לא ראיתי בזה מינוס כי זה אתה ואתה מתמלא מהנתינה שלך ואם פעם חשבתי להביא איתך ילדים , ידעתי שאתה תהייה האבא הכי טוב שיש מעולם אבל מעולם לא ביטלתי את העיסוק שלך את השליחות שלך את מי שאתה .

אתה יודע אני תמיד יאוהב אותך כי רוחנית אני , וכחלק מזה אני מאמינה שאתה הנשמה התאומה שלי , אני יודעת שאתה כזה וזו אהבה שמקבלת את מי שאתה תמיד .

אבל אתה לא אדם שאני ירצה להתעורר איתו בבקרים לי אישית חשוב העצמה בקשר וכבוד ואכפתיות וכנות ופתיחות ואת זה אבדנו ממזמן .

יש אהבה אני יודעת הצלצולי ניתוק שלך העידו על כך ההודעה מלפני חודש גם , אבל בכל המעשים לא היה כבוד ולא אכפתיות והסרטון שהפנית אותי אליו פשוט גרם לי לראות את כל זה .

וכן גם בפעם האחרונה אמרת לי ״ על זה שאני מלשנית ״ חחח מה שגרם לך להתבייש בי גרם לי לגאווה אתה מבין את ההבדלים הדבר הטוב ביותר שעשיתי בחיים שלי זה להרחיק את החברים שלך מהילדים האלה .

ההתעללות הנפשית והפיזית זו אלימות , לא הלכתי לתקשורת כי אני לא רוצה שיסגרו את המקום פשוט רציתי שהיחס כלפיהם ישתנה .

והאם ההייתי עושה את זה שוב כן !!!!!! כן כן !!! ולגבינו האם שוב ההייתי פוגעת בך לא לא לא לא !!!!!! לפעמים הפוגע נפגע יותר מהנפגע מהרגשות אשמה והמצפון .

אבל אלו החיים ואני נדרתי נדר שאני לעולם יותר לא אשקר או לאף אדם ותודה גם על כך שלימדת אותי זאות .

מלאך שלי תשמור על עצמך ורק תדע שלמרות ההבנה שאני מבינה שהסיפור שלנו תם לתמיד קיבלתי ממך המון גם ברגעים המדמים וגם ברגעים הקשים .

אני צריכה להתנהל כאישה להתחבר לרכות שלי לאמת שלי לאהבה שלי להתמסר לאהבה ממקום בוטח . ותודה על כך והנה סוף סוף אני מרפה מהעבר , ממך מרפה מלאהוב אותך מלראות אותך האחד .

אתה לא למרות שאנחנו דומים משלמים משפטים ולמרות שבמגע שלנו עשינו אהבה . למרות המבט וההתרגשות והשיחות והפתיחות . אנחנו לא מספיק ביחד . יכולנו להיות החברים הכי טובים אם העולם שלנו היה מבוסס על חמלה ואהבת חינם אבל שנינו לא בדרגה הזו לפחות אחד כלפי השניה .

שנינו מדהמים וטובים ורוצים להציל את העולם ״ 😉 אבל אחד עם השניה יש לנו שיעור משותף של איגו ושכלתנית ומלחמות . עד שהאהבה פרחה וברחה ונשכחה . אוהבת ומשחררת עם המון תובנות המון ברכות לי ולך אהוב .

מקווה שסיימנו את השיעורים שלנו לכל הגלגולים !

סליחה – הודיה – חמלה פטריציו פאולטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *