חוזרת בתשובה (ג´סי)

החלטתי אני חוזרת בתשובה… הדרך קשה ומתישה בעיקר שכל השאר לא נותנים תמיכה ומנסים להוכיח אותך בכל הזדמנות שנייה.. אבל אני עדיין בשלי.. חוזרת בתשובה.. עייפה מכל השקרים שסיפרו לי כדי שאהיה מרוצה.. חוזרת בתשובה.. כי שום פילוסופיה לא משתווה לאמונה. נקודה. אני הולכת.. כדי לחזור בתשובה..

אין לכם מה להרים גבה.. ואין לכם מאיפה להסיק עליי מסקנה.. כי אתם בכלל לא הבנתם מהי דרך אלוקים.. גם לא תבינו אם לא תאזינו.. אם לא תקבלו תוכחה.. חוזרת בתשובה.. אני בדור המשיח שבו החוצפה גואה.. אז זה מוזר שמישהי רוצה לחזור בתשובה.. כי אני לא רוצה להיות מהגל הזה ששוטף את האמת מהסביבה.. רוצה לחזור.. רוצה לחזור כבר.. בתשובה. העולם מבין אותי.. החיות יודעות והן שותקות.. אבל אתה ואת והיא והוא עדיין יתפלאו שאני אומר.. "חוזרת בתשובה"..

זה לא אין.. זה לא באופנה.."לשים חצאית? להיות צנועה? בלי גופייה? בלי מכנס שמבליט את הכול..? מה נסגר? את גנובה..?" מי אני ומי אתה להחליט מה נכון ומה לא נכון.. הא? חושבים שעברתי במוח שטיפה.. כאילו אני לא מספיק חכמה להבדיל בין טוב לרע..

אבל זה בסדר.. אני מבינה.. שיש כאן תמימות מסויימת.. שגם אותי פעם הייתה אופפת.. לחזור בתשובה .. מילה גסה.. מרגישה טיפשה שאני נגד הזרם שכולם נסחפו איתו.. מה רע בלנסות פשוט להיות יותר בת ישראל צנועה..? לא מבינה.. ואמא ואבא בכו.. כאילו אסון בא על המשפחה.. סך הכול מה רציתי?? לחזור בתשובה?! אז מה אתם אומרים.. לחזור בתשובה.. או להשאר עם סימן שאלה? הדור שלא ידע את אלוקים.. יודע בעיקר עבודה זרה.. חומריות הפכה לאהבה.. תאוותנות שולטת בעולם.. חוצפה גואה והגאווה.. מתרבה.. דור המשיח.. התשובה כבר ברורה. אני חוזרת בתשובה. ומי שלא מתאים לו.. שיהנה בגלגול הבא.. P-:

One thought on “חוזרת בתשובה (ג´סי)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *