ילדות מבוזבזת ליחה שהייתי ילד תמים

סליחה על זה שנולדתי , סליחה שהייתי ילד תמים וקטן, סליחה על זה שבטחתי בך, סליחה על זה שאתה דפוק והחיים שלך בבית עוד יותר דפוק עם אבא שהיו לו בעיות שתיה ושלא הפסיק להכות את אותך,אחיך,ואמא שלך והמשכתם לתת לו לחיות בבית כי אחרי הכל הוא אבא שלכם היום כבר ז"ל סליחה שהייתי רק ילד בן 6 חסר אונים ולא יכלתי לעצור אותך בגופי,היית גדול ממני וחזק פי כמה פעמים.

היינו חברים טובים קודם כל,וחלקנו את אותם תחומי עניין משותפים אהבנו לשחק כל כך במגה דרייב,כדורגל,כלבים וחיות,מוסיקה אבל לך זה לא הספיק כמובן,פיזזת על גחונך כמו נחש ופיתית אותי להשתתף איתך בסקרנותך המחליאה בקלטת סקס שמצאת אצל ההורים שלי בבית ממש במזנון טלוויזיה של הסלון-כמה לא אחראי מצידכם ההורים שלי (לא שיש לי מושג מי מהם הביא אותה) היה להשאיר את זה שם ולא במקום מוסתר כשיש לכם ילד בן 6 בבית T_T !!!

אבל זה לא נגמר שם אתה פשוט הולכת אותי שולל ואמרת לי שזה טבעי לראות דברים כאלו ושזו דרך הטבע ולאחר שחשפת את האיבר המגעיל שלך ביקשת ממני להוציא את שלי ושנתחיל להרגיש בנוח עם מה שאנחנו עושים כי הרי ההורים לא בבית,האח הגדול לא שם עלי זין ואתה תכננת את הכל.

פחדתי ללכת למישהו ולספר לו את מה שאנחנו עשינו כי אתה ידעת לשטוף לי את המוח כמו שצריך ומשם זה גם עבר למיטה של ההורים שלי!!! עלוב נפש מגעיל שקרן פתולוגי ופחדן,מוג-לב שכמוך ראובן(שם אמיתי),איך עשית להם את זה?!?!

ניצלת אותי ואת הגוף שלי למטרות הסיפוק המיניות שלך במשך זמן רב מדי! אני לא אשכח את הבוקר שאחרי הסילבסטר שחגגנו עם המשפחה שלנו בבית שלך,לא היה לי אף מקום לישון בו כל המיטות היו תפוסות והיה כל כך קר בתוך הבית וכבר התייאשתי וישנתי איתך באותה מיטה.

בבוקר למחרת אבא שלי שאל מהחדר השני אם מתקיימים לימודים ואתה הנחית אותי לענות לו שלא והתחננת שאשאר איתך במטרה שאספק אותך חתיכת חרא!!!! ושם כבר איבדתי את הילדות שלי,הרסת בי כ´´כ הרבה דברים שלצערי הגדול מתו בי כבר מזמן אי שם בגיל ההוא האשמתי את עצמי וחשבתי שאני כמוך והייתי קרוב מאוד לעשות את מה שעשית לי לבן משפחה אחר למזלי בגיל בוגר מספיק בשביל לעצור את עצמי בזמן לפני שזה יקרה.

הצלקת הזו לא תיעלם לעולם,למזלי הצלחתי להוציא את זה החוצה לפני חבר טוב לפני כשנה שנפתח בפני גם והודה שהוא עבר מקרה דומה רק שזה היה השכן שלו.

עד היום אני שומר את זה לעצמי ולא שיתפתי אף בן משפחה כי לא רציתי שידעו איזו גילוי עריות ובושה הכנסת למשפחה שלנו ומהסיבה שלא רציתי לגרום לסכסוך בין המשפחות ואולי גם לשפיכת דם מיותרת כי היו מוחקים אותך מעל פני האדמה באותו רגע אך זה לא מה שחיפשתי,חיפשתי סליחה ולא קיבלתי.

אז אני מבקש סליחה משי הקטן שאיבד כל כך הרבה רגעים ורגשות שננעלו למשך שנים והותירו בו משקעים וגרמו לו למחלות כמו שקר כרונולוגי,דיכאון,חרדה פחד לפתח מערכת יחסים עם בנות כי לא ידעתי מה אני אוהב בגללך בנים/בנות או שניהם.

היום אתה גר רחוק ממני ואנחנו לא רואים אחד את השני אבל אין יום שלא עוברת לי המחשבה שתנהג כך בבנותיך שנולדו לך/אשתך או כל אדם אחר,כי הרסת לי את החיים וזה כבר מספיק,אף אחד מהמשפחה לא היה שם בשביל להציל אותי מהגועל הזה. רק הקול הפנימי שלי ודמות אבהית דמיונית שהחזיקו אותי בחיים ולא נתנו לי ללכת ולשים קץ לחיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *