כותרת ללא כותרת – אני לא מוצאת את עצמי

אלוקים ,המלך,אדון עולם,אבא היקר, אני באמת לא יודעת מאיפה להתחיל ..

לא פניתי אלייך אולי יותר מחצי שנה אני רחוקה מאד מאד אני יודעת , את האמת אני מרגישה שאני חיה חיים כמו כל העולם לא כנשמה יהודית הכל שטחי וריקני..פעם שמעתי ממשהו שאמר שעצם הריחוק ממך הוא הקירוב ..

אז למה אני לא מרגישה ככה ..כל יום עובר כאילו כלום הכל חסר משמעות גם הדברים שנראים הכי גדולים ומספקים…הם סתם מטופשים. אני לא מוצאת את עצמי אני די מרחפת ..יוצא לי הרבה לאחרונה שאני מרגישה שאני זה לא אני ואני בעצם זה משהו פנימי..

אני לא יודעת איך להסביר את זה .., אני יודעת שאני חייבת לבקש סליחה על כל כך הרבה דברים אבל אני מרגישה שאם אני פשוט יגיד ´´סליחה´´ זה יהיה יבש מזיוף פעם עוד ההיתי מרגישה צער מסוים כאב לב על כל הדברים הרעים שההיתי עושה כלפייך..היום הכל קר ויבש ..

אלוקים אפילו שאני לא אומרת את זה עם מלוא הכנות אבל אני שלבלב שלי זה טמון ואני באמת רוצה את זה..

בבקשה ממך אבא אני רוצה להתקרב אלייך אני רוצה להרגיש אותך להיות עם כל הכנות ואהבה לא לחיות כמו גויה את החיים הפשוטים והעלובים האלה בבקשה תעזור לי אני ניהית מדוכאת מהעולם השפל הזה , לא מגיע לי אני יודעת ,אני יודעת, אבל בבקשה אני כל כך רוצה שיבוא משיח ואני ירגיש שלמה עם עצמי חזקה באמונה וביטחון בך ..

את כל כך נותן ונותן ונותן ואני מזלזלת ורק מתלוננת אבא תודה על הכל !!!!

תודה תודה !!! תודה שאתה אוהב אותי !! תודה שזכיתי להיות בת שלך זה הדבר הכי מאושר בחיים שלי!!, אז בבקשה ממך אלוקים לא מגיע לי אבל גם אני רוצה להיות הילדה הנאהבת שלך אחרי עמל מכל הלב!! אני מאמינה בך בכל ליבי ומחכה לישועה הפרטית שלי והישועה הגדולה בעזרתך יתברך ! אמן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *