כל מי שרואה-תסלח לי ואפילו על כלום

סליחה תסלח לי אפילו אם לא פגעתי בך אפילו אם אולי ואפילו אם אני לא יודע או אתה לא יודע. פשוט תתסלח, כל המעביר על מידותיו מעבירין לו על כל ]שעיו, זו ההזדמנות שלך, אני לא יודע אם פעם הבאה אנחנו נבקש, אם אני אחיה מחר ואני לא זקן, תסלח היום – חבל על הזמן.

אני מבטיח שאני אנסה להשתפר לתקן לא לעשות את עוולה הזאת שוב ואתה רק תסלח תסלח עכשיו, במידה שאדם מודד בה מודדים לו. תסלח עכשיו תנסה אתה תרגיש טוב עם עצמך. רק תסלח אני מבטיח שאני אשמר מכל משמר לבל הדבר הזה יחזור על עצמו. המכתב אינו מיועד לאדם ספציפי אלא לכל אחד לך שיושב במזגן, ולך עם טלפון ביד.

פשוט תסלחו ולא משנה על מה ולמה. הרי המצב לא יכול לחזור אחורה ואתם לא תוכלו לתקן, אז לפחות תסלחו אנחנו (הצד הפוגע) ננסה לתקן להשתפר. במידה המעשה היה מעשה המכריח עונש, מעשה פלילי וכדומה בכל זאת תסלחו ואך אל תמנעו מאיתנו את העונש המגיע לנו, אם הדבר גובל בפלילים, אבל מעשה קטן זניח – פתיחת דלת המכונית שלי על שלכם בטעות (שריטונת קטנה),

צעקה בכביש, התעטשות בכיוונכם היתקלות בחנות על אלו תסלחו על דברים כאלו פעוטים וודאי שתוכלו להעביר על מידותיכם. אם יש חשש שהמעשה הוא כל כך חמור – אנא לכו ותתלוננו עלינו במשטרה לבל נפגע אחרים ואפילו העידו בבית המשפט,

אך אם אין אתם חוששים שהמקרה יחזור על זה – הרי אנו מבקשים מכם סליחה-ומחילה-וחנינה  העבירו על מידותיכם ותברכו מאל החיים, אנו נעשה ככל שנוכל לתקן מעשינו ופגמינו ולשפר חסרונותינו והתנגותנו. אתם מצדכם, אנא העבירו לנו על מידותיכם וישראל נושע תשועת עולמים. כלנו עם אחד וביחד נצליח ורק ביחד נצליח כאיש אחד !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *