כשפגעתי בי פגעתי בך פינגי

סליחה פינגי מלאך יקר ! תמיד רצית שיהיה לי טוב, וכשלי היה טוב אז גם לך, אמרת , כי שנינו זה אחד.

חשבתי רק על עצמי כשנתתי לליבי לכאוב כשניסיתי בכל הכוח להפסיק לאהוב, כשרציתי אותך רק לעצמי, כשלא חשבתי לטובתך , אלא רק על אושרי. סליחה שקינאתי שכל כך מהר הפסקת לומר ´´אנחנו ´´ או ´´אצלנו´´.

סליחה שכל כך כאב שהפסקת לענות על הודעותיי, כשהפסקת לבקר בחלומותיי.

סליחה שחשתי כעס שלא המשכת להגן סליחה שהתאכזבתי שלא עמדת בהבטחתך שתמיד תהיה שם לצידי. סליחה שכעסתי שנתת לה לקחת ממני את היכולת להיות איתך עוד יום אחד בו תוכל לענות להודעותיי, בלי לחשוש, ממנה לקבל על הראש. חבל שלא הספקתי, לפני שהלכת לומר לך עוד פעם אחת שכל כך אתגעגע, כי לא ידעתי שכך יהיה.

סליחה שלא התעקשתי עוד רגע אחד לחבק אותך לתוך נשמתי ולהריח אותך בפעם האחרונה לפני שאחליט להוציא אותך מליבי לעד. סליחה שלא העזתי לבקש שתשאר עוד קצת שאוכל להביט בעינייך עוד רגע קט. שאשאב עוד כוחות להמשך הדרך… סליחה שלא התעקשתי.

חבל שלא שיתפתי אותך כמה כואב לוותר עליך מבלי להסתכל לאחור, להלחם עליך ולבקש שתחזור, לבקש שתבוא לנגב את הדמעות שכיסו את פניי כשהחלטתי להוציא אותך מהחלק העמוק ביותר של הלב.

סליחה שהתאמצתי כל כך להפסיק לאהוב שכבר לא רציתי אותנו קרוב, שהספיק לי לדעת רק שאמא מרגישה טוב ושאתה מאושר. סליחה שאין לי את הכוח לשכוח אותך ולהניח לך לנפשך. אבל אין לי ברירה.

בהצלחה בדרכך החדשה מלאך שומר שלי &פינגי שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *