לאבא האהוב שלי !

רע לי עצוב לי קשה לי כואב לי ! למה . למה לי ? מה עשיתי משהו רע ? רצחתי? גנבתי ?אנסתי?חלילה מה עשיתי? למה המשפחה שלי שצריכה לךתמוך בי ולעודד אותי לחבק אותי ולנשק אותי למה הם פוגעים בי כל כך למה ? למה אין מי שיבין אותי ? שיתן לי את החיבוק שאני כל כך זקוקה לו ומייחלת לו! נמאס לי כבר להרטיב את הכרית מים של דמעות בלילה .

להאמין שהכל יהיה טוב והכל יהיה ורוד זה כבר לא עוזר לי ! אני לא יכולה אני פשוט לא יכולה לעצור את הדמעות.

אני גם בת אדם אני גם רוצה שיתגעגעו אולי שלא יוכלו לחיות בלעדי שהתעוררו בבוקר ויזכרו בי ויחיכו וזה יעשה להם את כל היום..אבל אין לי את זה אבא אין לי את זה ! אני יודעת שאתה כאן לידי אתה חלק ממני אבל אבא למה למה ככה ? אני יודעת שאם היית מתקשר איתי היית אומר לי שאני צריכה למצוא את התשובות לבדד. אני מרגישה צביטות בלב מרוב כל הכאב הזה.אני נחנקת מדמעות אבל אני לא יכולה אני פשוט לא כולה כבר ..

הלב שלי :בוווום!! בווום !! כמו יריות של רובה ! אני לא מבינה איך הוא מצליח לפעום עם כל הכאב הזה שהוא סוחף! באלי לצרוח בכל הכוח שנשאר לי! טתה נותן לי הכל אתה גדדדול! אני מתה עליייך אבא שבשמים תודה לך על הכל גם על הרע שאיתח לומדים להעריך את הטוב תודה על המר כי איתו אני לומדת להעריך את המתוק תודה לך אבא ! עכשיו חודש אלול ואני מבקשת מימך סליחה .

סליחה שלא הייתי כל כך טובה ! סליחה שהבטחתי נדריםם ולא העמדתי בזה סליחה! לא מגיע לי אפילו שתתיחחס אלי! אבל אתה גדול ורחמן ואדיר !! אני כל כך אוהבת אותך ! כל כך מרגישה אותך בכל עימה ופעימה בלב שליייי..

אין לי מילים להודות לך אלוקיםם אתה עומד צאחורי החיוכים שליי והדמעות שלי אתה הכל בשבילי!! אז אם תרצה להגשים לי כמה בקשות אשמח! אבא תשמור עליי ותגן עלייי תמיד …

ותעשה שאני ארזה אבא באמתת! אווווהבת אוווווווווווותךךך בכל הכוח ביתך האוהבת חןן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *