לאבא יקר! לפעמים אני שוכחת

אבא אני רוצה לחזור הביתה , כל כך.. כל כך רוצה…

אבל היצר תמיד עומד בדרכי ולא נותן לי לעבור.. אבא אני זועקת אליך תשלח לי חבל הצלה .. אני בבור כל כך עמוק שאי אפשר לצאת..

אבא מלך המלכים , אהבה שלי אלייך היא הכי גדולה בעולם שאי אפשר לתאר במילים… אני תמיד כל כך לבד בלי אף אחד, ואתה , אפילו שאני שוכחת אותך ומנסה לברוח אל החושך..

אתה איתי : שומר עלי ,תומך,עוזר,מבין, מרחם, ואוהב אותי תמידד. אבא אתה כל כך גדול .ואני פשוט בוכה ומצטערתת מעמקי ליבי.. אני כל כך רוצה שתיהיה גאה בי.. אבל תמיד אני בורחת מזה.. אבא בבקשה תסלח לי תסלח… אני כל כך חוטאת כל הזמן ואז.. מבקשת סליחה . אני כל כך מתביישת בעצמי..

אתה כל כך טוב..איך תמיד בכל מצב אתה שומר עלינו על העם שלי …אבא אני רוצה שתסלח ותקבל אותי בחזרה ואל תעזוב ..כי אני כלום בלעדיך…אבא ..תמיד שאני מתחזקת קצת כולי אור ושמחה ואושר..וכיף פשוט כיף.. אבל ברגע שהיצר קצת מתקרב אלי אני נ ו פ ל ת ..

אבא אני לא רוצה את זה ,לא רוצה…כי ברגע שאני נופלת אני נשברת ..אני חושבת שעזבת אותי.. אבל בעצם אני לא רואה שאתה מאחורי ולאט לאט מרים אותי על הכתפיים שלך..אני רוצה שתקבל את הסליחה שלי..ותקרב אותי אלייך .. אני רוצה שיבוא המשיח וכל העולם יראה את מלך המלכים..

את אבא שלי שאני זכיתי להיות הבת שלו מכל העווללםם הגדול הזה. מודה אני לפנייך , אבי, מלכי, אדון הכל, אבא יקר שלי ואהוב לי מכל,אין אדם ואין יצור בעולם שאני אוהבת אותו יותר ממך,ואין אדם ויצור שאוהב אותי יותר ממך,אבא.. הקרוב לי מכל..זה שתמיד מקשיב לא משנה מה..

זה שתמיד יבין לא משנה מה, זה שתמיד ירחם ,יעזור , וישמור..יותר מכל בשר ודם. אבא יודעת אני שכל מה שקורה איתי הכל לטובה . כי אתה אבא שלי ובחיים אבא לא ירצה ברעתי.. אני יודעת שהדברים שנראים בעיני רעים הם הכי טובים בשבילי.. ושהכל מכוון בהשגחה פרטית ועליונה עליי. כי אני יהודיה..

ואפילו אם אני הכי רחוקה אתה משגיח ומחכה לי …אבא תודה פשוט תודה, אין סוף תודות שאני צריכה להגיד לך כי הכל ממך..אבא אתה כל כך דואג לי ואני רוצה לחזור בתשובה …הביתה… אבא אני יודעת שהמכתב הזה לא ישוב ריקם ..ושאתה תקרא אותו ותעזור לי לחזור אלייך ..

כי זה מה שאני הכי רוצה בעולם , ואפילו שלפעמים זה לא נראה ככה..אני יודעת שזה לא אני האמתי אלא היצר שגורם לחשוב ככה..

אז אבא בבקשה תראה לי הדרך בחזרה כדי שאוכל להודות לך ולהיות קרובה אלייך ולעבוד אותך בלבב שלם.. ובזכות זה שתחזיר אותנו את הבנים שלך בתשובה .

.ותתן לנו את הכוח להתמודד עם היצר יבוא המשיח ..ת ו ד ה לך אבא על הכל…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *