לאבא שבשמיים! הרבה פעמים פגעתי באנשים העלבת

אבא שבשמיים אתה לא יודע עד כמה קשה לי לכתוב לך מכתב פתאוום לפעמיים קורה שצריך לעמוד ולבקש סליחה פשוט שוכחים מה רצית להגיד.. וזה מה שקרה לי עכשיו..

אני יודעת שהרבה פעמים פגעתי באנשים העלבתי, ביישתי, צחקתי, קיללתי..!

אני יודעת שכול זה היה בגלל הכעס שמתפרץ ועלהקנאה שיוצאת לי מהפה כול יום אני יודעת שיש המון אנשים יותר טובים ממני אני יודעת שיש אנשים עשירים יותר אני יודעת שיש אנשים מוכשרים יותר..

אני אוולי עדיין לא מצאתי את הכישרון שלי אוולי אני עדיין קטנה אבל את הכשרון ואת היעוד שלי בחיים לא מצאתי אני מקווה שתעזור לי לכוון את עצמי ושאני יגשים את האני העצמי שלי…

היה אצלנו מרצה שאף אחת כמעט לא הקשיבה לו אני רק ישבתי בצד אם החברה היחידה שלי לצערי ושנינו הקשבנו בשקט הוא סיפר על כך שהוא גדל בבית חילוני והוא חזר בתשובה..

אל תכעס עליי אבא אבל אם אני הייתי נולדת בבית שלא שומר את האמונה היהודית אני לא הייתי הולכת לבית ספר דתי לא הייתי אפילו שומרת שבת לא הייתי חוזרת בתשובה כי אני לא מצליחה ללכת אחרי האני הפנימי שלי אני נגררת אחרי ילדות מופרעות..

אני מצטערת על זה שאני משקרת להם כדילא לעשות מה שהם אומרות לי אני פשוט לא ילדה מקובלת כי אצלנו מסתכלים על היופי ולא על האופי אני יודעת גם שבתנועת הנוער שאני נמצאת בה אף אחד לא אוהב אותי שם!

אני גם יודעת שלכול מקום שאני הולכת האנשים שונאים אותי המשפחה שלי שונאת אותי כול העולם שונא אותי אני יודעת שחייב להיות בנאדם אחד לפחות שאוהב אותי אני יודעת גם שאחותי היא לא באמת מעצבנת אחותי גדולה ממני בשנתיים היא גם לא עברה את גיל 16 היא תמיד מתעצבנת עליי..

על כול דבר היא דואגת להזכיר לי שאני אפס אחד גדול תודה על כול הניסים שעשית עימי ה´ אני מבקשת רק חברות ושבתנועת הנוער יאהבו אותי!

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *