לאבא שלי הצדיק

בס´ד אבא יקר שלי..מיוחד..אהוב…

איך אודה לך על כל החסד שאתה עושה עימי ועל כל הטוב שהינך מטיב איתי? על כל מתנות החינם, ההשגחות הפרטיות, על שאתה תמיד איתי ומקשיב לי ושומר ואוהב גם בימים וגם בלילות.. גם בימי חול גם בשבת, אפילו בחגים. אף פעם אינני לבד.

כשאני שמחה וכשפחות, כשחולה או בריאה, תמיד אתה נמצא, תמיד שולח ישועה. יודעת שלעולם לא אוכל להודות מספיק, ותמיד אשאר חייבת, הלוואי ואזכה לעשות תמיד את רצונך ובכך לגרום לך מעט נחת, שתמיד אזכור שאין עוד מלבדך בעולם הזה, לעולם לא שוכחת. אבא שלי, אבא יקר.. תביט בדמעות בעיניי….

אבא שלי.. סליחה. סליחה. סליחה. סליחה. סליחה על כל הפעמים שציערתי אותך ועשיתי נגד רצונך, שהשתמשתי בכלים שאתה הבאת לי בעולם הזה – נגדך. שהכעסתי אותך. סליחה על כל אותן נשמות שהכשלתי, מתביישת להזכר איך נפלתי… אני יודעת שזה קשה לסלוח על דבר נורא שעשו לנו, אבל אתה אבא טוב וסלח חנון ורחום.. בעל הרחמים.. בבקשה תרחם עלי ותסלח לי.

קבל את תשובתי לפניך אבא שלי, פתח שערי שמיים לתפילותי, אני רוצה רק אליך, לשמח אותך, מעט עייפה מהדרך אבל יוצאת לדרך חדשה. אנא ממך סלח לי טאטע ושלח לי את האיש חיל שלי.. שנוכל לשמח אותך יחדיו…. לבנות בית יהודי, בית של תורה, עם צחוק ילדים טהור… בבקשה אבא נמאס לי מהחושך, תראה לי את האור. תן לי את הכוחות להמשיך תמיד ישר …

אליך. אוהבת מאוד בתך נ.ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *