לא יודעת למה דמעות

היום פשוט יש לי דמעות בעניים , חשבתי שהאהבה הזאות עברה כל כך הרבה תהפוכות שזה כבר לא נוגע בי שאני כבר לא אוהבת ואיכשהו היום אני עם דמעות בעניים .

ואולי גם כועסת עליו שהתעקש ועשה הפתעה ויום למחרת שוב התעקש עד שבסוף ביום השלישי נפגשנו וזה הרגיש כמו בהתחלה עם כמייה וצחוק צחקנו המון בערב הזה ודיבר והבטיח ודיבר על שינויים ופירגן והחמיא והחזיק לי את היד וגרם לי לזכור מה אני אוהבת בו …

דיבר על הקשר שלנו על כך שאני לא רואה כמה הוא אוהב ולמחרת התעוררנו והיה גם מדהים וזה כאילו שוב החזיר אותי אחורה ורגע לפני שעלה על המטוס התקשר ואמר … ולעז עזאזל איתו אני רוצה לשכוח אותו .

כל פעם מחדש אותו סיפור מחזיר לאהוב ולא אני לא רוצה לאהוב לא רוצה אהבה כזאות עם גבר שאני לא יכולה לבטוח בו עם מישהו שכל יום משתנה מהקצה אל הקצה בלי שום הכנה מוקדמת .

אני מחפשת ביטחון בחיים וזה מערער לי את הכל … ואני עכשיו אומרת זה פעם אחרונה שאני פותחת לו את הדלת ובתוך תוכי מקווה שאני אעמוד במילה שלי אבל כבר לא בוטחת בעצמי שזה יקרה וזה מה שהכי מכאיב .

שלח לי תמונה שלשום נו באמת באיזשהו מקום בא לי שהוא פתאום יחליט שהוא נשאר שם כשהוא סיפר לו שהוא נשאר בארץ זה עשה לי עצוב כי איכשהו בחודשיים האחרונים רק משכנו את זה עם הפסקות וכל כך רציתי שהדילמה הזאות תסתיים בכך שהוא יודיע שהוא טס ולא חוזר .

אני כל פעם מחדש כועסת מאוכזבת וחוזרת ואני באמת שואלת את עצמי האם הרגעים הטובים שווים ימים כמו היום של אכזבה , האם אני יכולה להמשיך להרשות לעצמי לבזבז את עצמי בכל מני יחסים מכאבים הרי כבר ההייתי בסרט הזה לא הגיע הזמן להחליף תסריט ????

האמת באיזשהו מקום הכאבתי לו שוב כדי שיילך ולא יחזור לשבור לי את הלב !

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *