לבורא עולם היקר

אלוהים שלייי הייתי רוצה לשפוך לפניך תלב.

בשנים האחרונות אני מרגישה די בודדה אני מרגישה שצריכה את אריאל ליידי מרגישה שאני לא יכולה בלעדיו לא יכולה בלי החיבוקים שלוו בלי המגע לפעמים אני לא רוצה לחיות שהוא לא איתי אני רוב הזמן בדיכאון וגברים מנצלים את זה.

אבא אני רק רוצה להגיד לך שאני אוהבת אותך מאוד ומודה לך על הכל תודה אבאא תודה רבה ♡ סליחה אבא שהתאהבתי, סליחה שאני מכורה אליו , סליחה שאני באמת מתגעגעת אליו , סליחה שבא לי כל שניה שעוברת להיות איתו סליחה אבאאאאא כוליי שבורה מבפנים באא ליי לבכותתת ולקבלל חיבוקק ותמיכה בא לייי גבר אמיתי שבאמת יכבד ויאהב אותי באא לי מישהו שתמיד יהיה איתי.

בא ליי להגיד לך לפני הכל תודה על הנשמה תודה על המלאכית הקטנה והביישנית שבתוכי כמה שאני לא בתולה תדע שבתוך תוכי אני עדיין מרגישה ילדה קטנה ותמימה אז אבא אני ישמח עם תחבק אותי מצידי תגרום לי להתאהב בךךך תשכיחח לי את אריאלללל אני בוכהההה לךךך פליזזזזז אני מתחננת עםם לא תשלח לי גבר אמיתי החיים בלעדיו לא שווים עם לא הוא אני יהיה זונה של גברים אחרים אני יהיה נואשתת אבא עם זה מה שאתה רוצה אז זה בסדר אני יקבל הכל גם ככה בגרות מלאה או חלקית אין לי מה אני שווה תגיד אלוהים תגיד?? אני סתומהההה לא סובלת את עצמי עם כל הכבוד אני מתפללת לעזרתך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *