לבחור עם אלפי המסכות.

ההיית האהבה הכי גדולה שהיתה לי , כנראה שבתקופת הקשר לא רציתי לנפץ את החלום היפה שההייתי שרוייה בו .

זה היה לי מול העניים והתעלמתי מכך . פתאום נהיית ארס פתאום מרטת גבות פתאום דברת על חתונה למחרת דיברת על ידידות והאקסית שלך שהגיעה לצעוק על כך שיש לך ריבויי אשיות ואתה עוקב אחריה מולי פתאום השתנה לך הקול והפכת לארס כבד ואני שוב עצמתי את העניים .

מספר מקומות שונים קראו לך בשמות שונים ואני רק התעלמתי מזה . גם בפרידה לאורך זמן ארוך היו שינויים רגע ההיית נקמן ואחד כזה שמגיע לחנוק אותי ומשאיר לי אגורות ולמחרת מלאך , המלאך שכל כך אהבתי , צעקת עלי למה אני מתקשרת ואחרי 10 דקות הגעת אלי .

אני לא יודעת עם מי ההייתי בקשר הזה אני רק יודעת שאהבתי אותך בעוצמות שלא ניתן להסביר נראה לי שהחלק שאהבתי יותר מהכל זה בדיוק החלק שחסם אותי בפייס ואמר לאחרים שההייתי רק זיון , אני העדפתי לראות את הבחור שאוהב את הילדים שנותן לכולם שמעניק אהבה ששר שירים 😉 שמבקש שאני אעשה לו תטא שמוריד דמעה , ובעצם מראה את החלקים מעבר לכל הקליפות שהולך עם גינס ונעלי אצבע שמחייך את החיוך המדהים ביותר .

נסיך שלי הלוואי והיתה לי את היכולת לאחד בך את כל החלקים את הגאונות ואת חוכמת התורה ואת הידע של התודעה ואת המניאק ואת המאמן ואת כל השאר את הכוסית את כולם את כל ה-18 .

הלוואי ויכולתי , מאחלת לך שתמצא את האומץ לקלף את הקליפות לה

זכר בזכרונות המחרידים ולהגיע לאני אחד ולהיות פשוט אתה בגילך עם שמחה עצומה ורק בריאות .

אנשים יאומרו לי שזה הכל דמויות אני יודעת שהגעתי אלייך למקום הכי אמיתי וזה המקום שאהבתי שם גם היתה הפעם הראשונה ששכבנו כשיכולת לקלף את המסכות .

אוהבת למרות הפחדים הרבים שיצרת אצלי ומאחלת לך מודעות ואיחוד שלם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *