לגרושתי היקרה, הגענו למצב מביך

סליחה על זה שאהבתי אותך כל כך ותודה על כך. סליחה על זה שהגענו למצב מביך ומושפל בנישואינו. סליחה על זה שלא הייתי קשוב ומקשיב. סליחה על זה שניסיתי שהכל יהיה טוב ביננו וזה לא הצליח. סליחה על זה שבננו התינוק לא זכה לראות אותי כ- 3 חודשים בשל ש… סליחה על זה שלאחר הפרידה ביננו ניסיתי לערב ביננו צד שלישי כדי שיגשר ביננו.

סליחה על שלא ניסיתי להבין אותך ותאמיני לי שאני אפילו לא הבנתי את עצמי. סליחה על פחדיי מהאמת. סליחה על שלא הייתי לצידך בזמנים קשים – ולעמוד לצידך אני מדבר על להגיע להבנה ביננו – את ניסית ואני לא.

סליחה על זה שקראתי את מכתב משנת 99 שהיינו חברים וכתבת שם  שלא משנה מה יהיה אני תמיד אוהב אותך  – הלוואי וזה נכון להיום. סליחה על זה שקראתי ממכתבך גם  שאלו שזוכים להתאהב בפעם השנייה זוהי אהבה בזכות – וזו האהבה החזקה ביותר  סליחה על זה שבני הפעוט צריך לראות אותי פעמיים בשבוע ל-3 שעות בלבד בכל פגישה.

סליחה על זה שאני לא הייתי אני. סליחה על זה שלא ניסיתי לתקן בדרכים אחרות והזנחתי את זה. סליחה על זה שאני זלזלתי בך ואמרתי לעצמי שהיא בטח כל כך אוהבת אותי כדי שהיא תעשה איזו שהוא צעד קיצוני. סליחה על זה שאני לא מדבר איתך שנה וחצי אלה רק דרך צד שלישי בגלל הנסיבות שאני נמצא בהן כרגע…

סליחה על זה שהמוח שלי לא מפסיק לחשוב עלייך יומם וליל. סליחה על זה שאני לא נמצא לידך בזמנים קשים. סליחה על זה שאני לא יכול לסובב את הגלגל לאחור ולשנות את פני הדברים שהיו ביננו.

סליחה על זה שלא הייתי איתך שבננו נכנס בפעם הראשונה לגן. סליחה על זה שבשבילי כיום את הבחורה היפה ביותר בעולם וטובת לבב.

סליחה על זה שניסיתי בתחילת המשבר ביננו לשוחח עימך אבל גורמים שלא תלויים בי גערו בי. סליחה על זה שהקשבתי לאותם לגורמים שניסו לחבל באהבתי היחידה בחיים. סליחה על זה שחשבתי כל הזמן שאני אזדקן איתך. סליחה על זה שחשבתי שאנו נביא עוד ילדים לעולם.

סליחה על זה שפגעתי בהורייך ובמשפחתך. סליחה על זה שאת חסרה לי כל כך. סליחה שאני חולם בלילה שאנו חוזרים להיות יחדיו ואנו המאושרים בבני אדם. סליחה על זה שאת ובננו האנשים היקרים לי ביותר בחיי. סליחה על זה שעשיתי  שטויות  ולא ייחסתי חשיבות לחיי הזוגיות ביננו.

סליחה על זה שאני מתפלל לאלוהים שיעשני מאושר ויוביל אותי לדרך הנכונה. סליחה שאני מפנטז שחזרנו להיות יחדיו. סליחה על זה בימים שבננו היה חולה בזמן הפרידה לא הייתי לצידך.

סליחה על זה שאני אוהב אותך עדיין ולא משנה מה יהיה. סליחה שאני לא יכול לחשוב על אף אחת אחרת חוץ ממך. סליחה על זה שהייתי חומרני,קשה,אצילי מידי ולא מנסה להבינך.

וסליחה על העבר אשר מחלחל אל ההווה ומתכנת את העתיד. ושוב פעם…סליחה על זה שאני עדיין … אוהב ואוהב רק אותך. ואם פגעתי בך במכתב זה , אז אני רק מבקש , ס ל י ח ה מבעלך לשעבר שחושב שאת אשת חיל ואמיצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *