לה´ … אני רוצה להודות לך על מה שישי לי

ה´ יקר קודם כל אני רוצה להודות לך על מה שישי לי ..

תודה על זה שאני קיימת תודה על זה שאני בריאה שכל איברי גופי עובדים כמו שצריך שהמשפחה שלי בריאה ושלמה שיש לי ציוד לבית ספר שיש לי קורת גג מזון וכל דבר חומרי כמו בגדים וכו´ ..

תודה על הכל .. סליחה , סליחה על זה שאני נשבעת לשווא ונושאת את שמך לשווא אני מצטערת על זה שאני מבטיחה דברים שאני יעשה ובסוף אני לא עושה אותם .. בבקשה ה´ יקר שלי למרות שאולי לא מגיע לי ואולי אני לא הולכת בדרך הישר עינייך תעזור לי לעשות את הטוב לא להישבע לחינם לא לשאת את שמך לשווא ..

תעזור לי לעשות את הטוב בעינייך ללכת בדרכך ..

ה´ יקר אני מבקשת ממך בבקשה כי אין לי ממי לבקש ועל מי להישען חוץ ממך .. שרמי לא יגלה שאבא שלי לא יגלה שאחי בבקשה לא ידע עליי ועליו ..

תסתום את הפיות לכל אלה שיודעים ועלולים לספר לאחי ואם יש לאחי סוג של חשדות תשכיח אותם ממנושלא יחקור לא ידע לא יחשוד בבקשה ה´ יקר אני מבקשת ממך אני מתחננת אלייך אל תגמור את מה שיש בנינו תשמור עלינו יחד בבקשה ה´ שאאני והוא לא ניפרד תודה על זה שיש לי אותו למרות הריבים הקטנים אני עמירכה אותו וצריכה אותו ליידי בבקשה ה´ תעזור לי תעשה שאחי לא יגלה לא יחשוד לא יחקור ולא יפריד בנינו אני מבקשת ממך ה´ ..ץ.

אולי לא לא מגיע לי אבל זה חשוב לי בקבשה ה´ יקר שאף אחד לא יגיד לאחי לא יגיעו לאוזניו השמועות ושלא יגלה ה´ ..

בבקשה ה´ תצשמור עלי ועליו מעין הרע שאחי לא יחשוד לא יברר וגם אם ינסה לברר שלא יגלה שאנחנו יחד שיחשוב שאנחנו לא בקשר שלא יפריד בנינו ה´ יקר בבקשה אני מתחננת אלייך אני יודעת שאין דבר העומד בפניך סזליחה עם אני לפעמים מזלזלת וסליחה שאני נזכרת רק כשרע לבקש ולא עושה כלום אבל בבקשה ה´ תעזור לי תעזור לי לעשות את הטוב בעינייך לרצות אותך ובבקשה בבקשה תעזור לי בזה שאחי לא יגלה ולא יחשוד ולא ידע ..

אתה התקווה היחידה ..

היחידי שיש בידו את הכוח לעזור לי אני מתחננת אלייך ה´ יקר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *