לחצי השני שלי !

אולי תראה ואולי לא , אולי נאמרו כבר יותר מידי מילים , שתעדיף לא לחפור פה ולזכור את המילים לתמיד , הפעם זו אני שבוחרת לכתוב . השבוע היה לי שבוע מסכם כזה , היה רגע ששחזרתי את כל המילים את כל המשפטים , את כל העצות , והאמת באיזשהו מקום רציתי לדעת איך הפכת להיות כל כך מאור

עד שהרגשתי מהופנטת בקרבתך , או שבעצם רציתי גם להרגיש קרובה להבין מה כל המשפטים שצוטט לי , מהם הם המשפטים הלא מובנים , רציתי לדעת מה הבנת . שני הספרים ישבו אצלי הרבה זמן , לא פתחתי אותם נראו לי רוחניים מידי , וכך התחלתי לקרוא , את ״ פעימות הלב ״ נרגשת לראות שמה שחוויתי איתך כתוב בספר …..

אתה יודע רוב הזמן ישנם תהיות אם זה אמיתי או לא , מה שהיה בנינו ביחוד הטלפתיות הרבות אני לפעמים מבוהלת מהם , מעדיפה לחשוב שזה צירוף מקרים . כי העוצמת רגשות שליוותה אותנו .

זו עוצמה שלא נכתבה עד היום , כי לא רבים חוו על מנת לספר . וכך קראתי וקראתי וככל שהמשכתי ראיתי אותנו שם , מאמינה שזה קרה גם לך , כי מה שכתבת לי אחר כך ותוך כדי בהתכתבויות שלנו תואם בדיוק מושלם . וכך בעצם הבנתי מה עבר עלייך שם בגג , ברכב כשלא הבטת בי ( ואני באותו זמן פירשתי זאות הפוך )

קראתי גם את הספר השני ״כוחו של הרגע הזה ״ יאלה אחד מהספרים החזקים ביותר שנכתבו ואני יצתרך לקרוא שוב ושוב והלוואי ויצליח ליישם פסיק ממה שכתוב שם , עליו חברה המליצה , תוך כדי הקריאה הבנתי שגם על הספר הזה דיברת באותו ערב . ההתכתבות איתך והמפגש האחרון ילוו אותי לכל החיים ….

יצרת לנו רגעים של גן עדן תשוקה שורפת אהבה אדירה והתרגשות ללא סוף ( מקווה שלא באמת התלת בי ) אני מעדיפה להביט בזה כמשהו טבעי שיכול לקרות רק בין שנינו רק עם אהבה כמו שיש לנו . והחלטת , החלטת שאתה לא רוצה אותי קרוב כואב לי כי קראתי שוב ושוב את השירים שלך ואתה רוצה אותי כמו שאני רוצה אותך .

אבל זו ההחלטה שקיבלת אז תודה על כל רגע ורגע שחוויתי איתך , תודה על הטלפתיה בינינו תודה על כך שההיית אהבה ראשונה שלי , תודה על כך שהמשכת לאהוב אותי גם ברגעים הקשים תודה על כך שהיתה לי אהבה אמיתית שאני יודעת מה זו אהבה . תודה על כך שההיית בחיים שלי ! תמיד שלך ואיתך,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *