לך אהובי-מכתב שלא תקרא!

לבד . . . . לא לבד ממש לא לבד הוא כל הזמן מלווה אותי הכאב הזה הכאב שהשארת שאתה ורק אתה יצרת אני שונאת אותך כמו שלא שנאתי כך מימיי אבל באותה מידה ואפילו בהרבה יותר אני אוהבת אותך !! לא משנה מי ומה ואיזה דבר יבוא וירביץ לי ויפגע בי וישפיל אותי וירמוס אותי אני תמיד ימשיך לאהוב אותך!! המקום המיוחד שיהיה לך בלב שלי לא סתם נשמר לך . . .

אתה לימדת אותי טוב מאוד מהי אהבה . . . ומהן ההשלכות שלה… נכוןן!! אני סבלתי הרבה באהבה הזאת אבל. . . היו גם הרבה רגעי אושר ושמחה … שאותם אני לא ישכחח לעולםםםם….אף פעם !! עכשיו אני עוזבת הולכת לי למקום אחר … לאיזה מקום?אני לא יודעת ! אף אחד לא יודע! אני הולכת בלי לדעת איך בלי לדעת לאן . . . פשוט הולכת !!

הזמן היה רב אומנם אבל לקח לי סוף סוף להבין שאתה ואני לא נועדנו זה לזו.!! מה לעשות?… מקווה שתהיה מאושר ובטוחה בזה! כי אני תמיד ישמור עלייך ולא ייתן לאף בת זונה לפגוע בך אני תמיד אבל תמיד יאהב אותך!! אני לא רוצה שהגלגל יסתובב ואתה תחיה עם אותו הכאב … איזה כאב? הכאב שאני הרגשתי בלב! איזה לב?הלב שלי הקטן שאתה מעכת ורמסת ודרכת והשפלת וקראת לו מטומטם זילזלת בו …! כאילו הוא לא שם כאילו הוא ממש לא שם ממש לא קיים !!

אבל גם בלי שאני ירצה זה יקרה . . . הגלגל י ס ת ו ב ב !! ואתה תחייה אם אוו הכאב ואליי רק אז תבין ותידעעע… שלא פוגעים בלב של ילדהה.. אני?יתגבר לאט לאט.. אתה?תבין ותראה שאני כבר לא פהה.. תצטערר זה לא מילהה אתה ממש תרצה לחזור אליי להיות בין זרועתיי מה שאני חלמתי כל חיי.. זה יקרה אתה עוד תראההה. . . ! אוהבת ותמיד יאהב… לירזושלךךךך

5 thoughts on “לך אהובי-מכתב שלא תקרא!

  1. צריך לדעת לשחרר כי לאהוב מישהוא שלא אוהב אותך בחזרה זה תיסכול גדול שלא לדבר על הכאב. לכל בעיה יש פיתרון אם רק רוצים שחררי המשיכי בחייך וכך תגיעי לאהבה האמיתית שאת ראויה לה. אם לא תשחררי לא תראי את האהבה האמתית שמחכה לך והיא נמצאת בכל פינה. נ.ב. כשכותבים בזמן עתיד כותבים – אוהב ולא יואהב אשלח ולא ישלח הכל בא´. ב ה צ ל ה

  2. 2. צריך לדעת לשחרר
    צריך לדעת לשחרר כי לאהוב מישהוא שלא אוהב אותך בחזרה זה תיסכול גדול שלא לדבר על הכאב. לכל בעיה יש פיתרון אם רק רוצים שחררי המשיכי בחייך וכך תגיעי לאהבה האמיתית שאת ראויה לה. אם לא תשחררי לא תראי את האהבה האמתית שמחכה לך והיא נמצאת בכל פינה. נ.ב. כשכותבים בזמן עתיד כותבים – אוהב ולא יואהב אשלח ולא ישלח הכל בא´. ב ה צ ל ח ה

  3. באמת אהבתי
    כל הכבוד לך שכתבת מה את מרגישה ..הסיפור הזה אני עברתי אותו ועכשיו אני כאן חייה בכיף עם חבר יפה וטוב..תאמיני לי שיבוא היום ותכירי בחור יפה ויואהב אותך ותחיו בכיף..!

  4. איפה היית את עכשין?? למה רק עכשיו קיבלת שכל?? לא חבל על כל הזמן הזה שהקדשת לו??אני מקווה שתמצאי לך מישהו שימלא את הזמן הזה ויעשה אותך מאושרת כמו שמגיע לך!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *