לך , אהובי ..

לך , אהובי .. יושבת כאן וחושבת על החיים שעברו בלעדייך ,על כל העצב שעטף אותי ברגעים הכי קשים שלא היית לצידי.. שרק פגעת והכאבת לי ,יושבת אני כאן וכותבת את כל מה שיש לי לומר כי אחריי הכל נשאר דבר אחד טוב נשאר ה ז כ ר ו ן . . . . . בכל זאת למרות כל הדברים הרעים שעשית ולמרות כל המילים שאמרת בלי לחשוב בכלל(שאתה אפילו לא מתאר לעצמך כמה הם פגעו בי) . . .

היו גם רגעים כאלה יפים שאני בחיים אבל בחיים לא ישכח.! לא משנה מה ומי וכמה יבואו ויפגעו בי וישפילו אותי וירמסו אותי או אוליי להפך.. ישמחו אותי ויעשו אותי מאושרת ומלאת חיים… לא משנה מהה…! אני בחיים לא ישכח אותך ובחיים אבל בחיים לא יפסיק לאהוב אותך כי אתה הריי יודע אם אהבתי לא שחכתי ואם שחכתי לא אהבתי.. לא אהבתי ? אני ? ממש לא נראה לייי! א ה ב ת י ,

ולצערי אהבתי יותר מידיי . . . ועכשיו אני חושבת כאילו למה ? בשביל מה ? יצא לי מזה משהו ? ל א , ממש ל א ! אולי בכל זאת אתה לימדת אותי מהי אהבה ומהן ההשלכות שלה אבל אתה גרמת לי להיות קרה ואדישה ומגעילה ופשוט זבל כמוך חח.. אתה גרמת לי להוציא על כל המסכנים שבסה´´כ ניסו לעשות אותי מאושרת את כל הזעם והשנאה והכעס שהיו לי אלייך וכל מה שעשית לי אני הוצאתי עליהם ועכשיו שאני חוושבת על זה אני כ´´כ מצטערת …!

עכשיו אני יהיה אחרת אני יתעורר כל בוקר עם חיוך קטן על הפנים חיוך שיאמר הכל חיוך שיאמר כל יום מחדשש.. את קמה לעולם אחר ילדתי את קמה לעולם היפה שה´ ברא בשבילך את שוכחת מההוא שגרם לך סבל את ממשיכה הלאה לחיים החדשים שמחכים לך את לא יושבת כמו סתומה ומחכה ל´´אהבת חייך לאור שבעינייך ולהוא שיעשה אותך מאושרת..

את קמה לעולם החדש לעולם היפה והפורח לעולם שזורחת בו השמש כל בוקר ולא חשוך כל היום ואפל לעולם היפה שיש בו הכל שיש בו שמחת חיים ואהבה ,אהבה אחרת אהבה זוהרת אהבה שמישהו אחר שבאמת יאהב אותך יעניק לך אהבה אמיתית אהבה של שניים פשוט במילה אחת א ה ב ה !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *