לך.. נשמה טובה שלי…

אני לא יודעת אם תקרא את זה. אני נוטה להאמין שלא, אבל בכל זאת אני חיה על הסיכוי הקטן הזה שביום מן הימים אולי תבין את הכל וכל כך תשנא אותי.. ו

אז תקרא את זה ותבין שבאמת לא התכוונתי..

התאהבת בי..

אני יודעת. ידעתי שזה יכול לקרות אבל לא הייתי בטוחה שבאמת תפתח רגשות כלפי. שכל כך תרצה בקירבתי. בהתחלה זה החמיא אבל אחרי זה.. זה רק הרס הכל. ואני ניסיתי ליזום פגישה ביננו, הייתי טובה אליך, ונחמדה.. רציתי לעזור לך! הרי בשביל זה הכרנו! (כן..

בשביל זה הוא הכיר ביננו.. כדי שאעזור לך..). אבל הייתי צריכה לדעת שאיתך זה רק מסבך הכל. זה רק גרם לך עוד יותר להתאהב. כשניפגשנו ורצית שאבוא איתך לבית שלך.. הסכמתי רק בגלל דבר אחד… זה לא היה בשבילך, זה היה בשבילו… אני אוהבת אותו. הוא לא יודע, הוא לא מבין, או לא שם לב, והוא גם לא מתייחס אלי. אבל אני אוהבת אותו.

כבר 3 חודשים הוא לא יוצא לי מהראש. כן, אני בדיכאון בגללו. אני בדיכאון בגלל שהבחור שאני אוהבת לא מתייחס אלי. בגלל שיש לו חברה. בגלל שהוא ניסה לנשק אותי ברגע של חולשה, המשיך בחייו כאילו כלום והשאיר אותו מאוהבת.

באותו הערב כשהצעת לי לנסוע אליך הביתה ידעתי שיש סיכוי גדול שאראה אותו ולא יכולתי לפספס אותו.. והסכמתי רק בגלל זה. מההתחלה ידעתי שאין שום סיכוי שאני ארצה שיהיה ביננו משהו. זה לא אתה. אתה מקסים, אתה כזה נשמה, אתה הבחור הכי טוב שפגשתי בחיי. אבל..

אבל חוץ מהעובדה שאני מאוהבת ואוהבת כל כך, אנחנו פשוט לא מתאימים. זה לא ילך. אני יודעת שזה יגמר מתישהו. וגם אם יהיו לנו כמה חודשים טובים, שנה, אפילו שנתיים..-זה יגמר מתישהו. ואז שנינו נסבול. אז למה להיכנס לזה בכלל… האמת, שהייתי מנתקת את הקשר איתך. כי אני לא רואה שהוא מוביל לאנשהו, וגם אני לא רוצה, לטובתך, בגלל שאתה כזה טוב ומתוק וחשוב לי, שתיקשר אלי עוד. אתה צריך לשכוח אותי… ולהמשיך הלאה… אבל.

אני לא מנתקת איתך קשר. כי אתה החוט היחיד שמקשר ביני לבינו.. ועל זה אני מבקשת ממך עכשיו סליחה. על זה ועל כל שאר הדברים שעשיתי בקשר אליכם. כשאוהבים עושים כל כך הרבה שטויות, וכל כך כואב לי שזה על חשבונך.. אני באמת אוהבת אותך בתור מי שאתה, אתה מדהים, והבחורה שתזכה בך תיהפך מלכה!! ותהיה הכי מאושרת בעולם!! אז… סליחה… אני כל כך מצטערת.

אני יודעת שאתה אדם כל כך טוב עד כדי כך שאתה בטח תפנים, תבליג ותגיד ´´בכלל לא כועס´´, אבל ללב שלך אתה לא יכול לשקר, ובתוכך אתה תסבול אם תגלה את כל זה.

אז בשביל השקט הנפשי שלך אני מתנצלת פה… אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם… ותמיד תמיד תמיד תזכור שאתה אחד האנשים הכי מדהימים שיש בעולם !!!!!!!!!! שלך..

חן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *