לך, אני באמת לא מבינה מה אתה רוצה ממני

אני באמת לא מבינה מה אתה רוצה ממני חשבתי שאני יודעת אבל עכשיו כבר לא אתה באמת לא מכיר אותי באמת תאמין לי. לו ידעת לא היית מזלזל שניה באינטלגנציה שלי ולו לרגע לו עמדת מול העבר הווה שלי היית מבין שאני לא טיפשה אני לא בת ה 18 דבוכה שלא בא הגבר שלה לקחת אותה לנשף הסיום לא בוכה על שחשבתי שאהבת ואז רצית עוד אני בוכה על זה שלא היה לך לב לעצור שניה אחת ולהבין שמדובר בבת אדם בי. לא רחמת עלי גם שידעת שאני לא כמוה כמוהן האם מלאכים מתנהגים כך?

האם היית אומר למי שבא אליך ובוכה שכואב לו היית אומר לו חה חה חה ? לא ברצינות איפה הגבול שלך בין הלב לרגש להגיון לריגושים יפה שלי תבין שכולם בחרו לצחוק עלעך ולהגיד ככה וככה יכולתי לשמוע אבל לא עשיתי כך התעקשתי לאהוב אותך שראיתי אותך עושה דברים שפחד שלט בהם שצחקת עלי שמעתי אותך אז בזמנו אהבתי ששיקרת לי אתה לא מבין אה עמד לצידי מישהו מוכר ואמר למה היא עשתה את זה מה הקטע שלה והסתכל עלי איפה האימון מה עשית לו?

די תוריד את המסכות מספיק נתתי לך מספיק שנים מחיי אתה בסך הכול רצית להשיג מה שהיה קשה להשיג אותי ידעת שחושקים בי ואמרת כמה נחמד יהיה להשיג אותה לבד אני אהבתי כן אתה לא. יש משהו נפלא הלב של נאטם אף אחד לא יכול לפרוץ את השרשראות רק מי שיש לו את המפתח ללב וזה מה שלא הבנת על מעולם לא היה פתוח אני יודעת הרבה דברים ושתקתי כי רציתי שנצליח באמת רציתי אבל אתה שברת אותי הכאבת לי אל תנסה להבין מה עבר עלי כי אתה לא יודע עלי מה שצריך לדעת תמיד אמרתי ואגיד לך היו לי תוכניות אחרות רציתי לנצח במלחמה שלי ולאעזוב את המדינה רציתי להכיר יהודי אמריקאי ולעזוב לגמרי לארץ אחרת להתחיל מ 0 הכול כאילו נולדתי במדינה עולם שפה הכול אחר אבל אלוהים רצה אחרת ואני פה .

המילים שלך כמו מנגינה באוזניי וההגיון מסרב להאמין לך אני כול השנים האלה ניסיתי לשמור על הבסיס שלנו בזמן שאתה ניפצת וניפצת וגם אותי אבל די לא עוד אני תמיד רציתי אותך ואתה יודע את זה נכון אבל כמה אפשר עוד כמה כול פעם שתבוא מישהי חדשה תעיף אותי ואז תחזיר זה הרבה יותר פוגע מללכת ולבוא אתה נאיבי יותר מדי נאיבי אחרת איך אתה שוב ושוב נופל בפח שלהן ועוד נותן להן לצחוק עליך סליחה חתיך שלי זה לא עושה לי את זה .

המערכת יחסים לא עבדה כי היא היתה מבוססת על הכנות שלי שאיתה לא יכולת להתמודד אמרתי לך שלא יהיה לך קל איתי ובחרת להישאר אתה לא יכול להתסכל על השלא אזהרה ואז להתלונן אני באמת לא מבינה מה אתה רוצה ממני אותי ועוד כמה למה אתה מסתתר מאחורי אלפי פרצופים וצבעים ויש לך נשמה כול כך יפה ואתה מלכלך אותה ככה למה?

לא ננתי לך מספיק אהבה איפה נכשלתי? אני לא מספיק יפה מושכת זה הגובה השיער המראה מה? מה לא בסדר בי? או בך בנו אל תיקח את המכתב הזה כמובן מאליו שמור על עצמך ויבוא יום ותזכור את המילים שלי יבוא יום הרי לשקר אין רגליים יבוא יום אני מאמינה כמו שהאמנתי שיבוא יום הצדק שלי יבוא יום ותראה שכול מה שאמרתי לך היה אמת ומעולם לא שיקרתי חכה תראה.

מילה שלי באמונה באלוהים יבוא יום. בנתיים אני מצטערת אני לא יכולה לתת לך את הלב שלי ואז תבוא מישהי חדשה ושוב תנפץ לי אותו רק כי זה קל ניצחת הישגת אותי השגת את מה שרצו עכשיו בבקשה די להתעלל בלב שלי זה כואב זה באמת כואב ודרך אגב לפני כמה חודשיים מישהו התחזה לאמא שלי וכתב לי מילים בשמה וזה היה אצילי מדהים ובלתי נשכח שמור על עצמך זה תבוע בך יותר מדי כול הפלרטוטים זה המחיר של זה אני.

מכתבים לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל

התפילות לאלוהים מוטמנות בין אבני הכותל המערבי ומפורסמות באתר סליחה

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *