לכבוד בורא עולם היקר

אלוקים שלי שולחת לך משהו, אישי מכתב מ – ❤ זו אני שכל פעם בוכה לך כמה אני רוצה לצאת מהבית אבא יודע תמיד אמרו לי כמה אני מיוחדת , יפה ומקסימה.

מתי שצריך גם תומכת באנשים שמרגישים בודדים כמוני אלוקים חייבת להגיד לך אני לפעמים זקוקה לנשיקה שיכולה לרפא מפצע בברך ועד לב שבור חיבוק ושתי ידיים מחבקות ותומכות אז הינה אני אלוקים תמי מנסה ללמוד ולהיות חכמה וכן אלוהים חלמתי להיות רופא שהייתי קטנה, חלמתי לעזור לאנשים אבל אלוקים שליי זה רק חלוםםם שלא התגשםם..!

אני מצטערת שעשיתי חאט כזה חמור מרוב יאוש ותסכול עצמי הפסקתי להאמין בעצמי. כן אלוהים הפסקתי אני מצטערת שאני שונה מכולם.

אני קצת מתביישת בעצמיי הטמאתי את הגוף שלי כמה שאפשר סליחה אלוקיםם שליי סליחה.

חיפשתי אהבה ומצאתי אותה אבל מצאתי אותה במקום אחר מצאתי את משה שאני צריכה אצל גבר נשויי קבלתי את כל החיבוקים שאני צריכה ואפילו את הנשיקות אבא שלי אהבתי את זה שפעםם ראשונה משהו דואג לי ומכבד כל כך נהנתיי להיות בזרועות שלו רציתי שלא יעזוב אותי בחיים אבל הוא נשויי בן 40 כמעט שמן וקצת קרח.

קצת מוזר שאני מספרת לך דבר כזה אבל הוא משקיע עלי עם צריך הוא דואג לי ואוהב אותי ככה ניראה לי אני כרגע בת 21 ואני קצת מתביישת בעצמי.

לפעמים אני מאשימה את מה שעברתי ומאז הפסקתי לכבד את עצמי .

אלוקים שלייייי ?! סליחה שאני מבולבלת סליחה שנשברתי כל כך מהר סליחה שרוב הזמן המחשבות שלי הם רק עם התאבדות אני מצטערתת אלוקים שלייי..

משום מהה התחלתי להתגעגע באקס לשעבר ואני תמיד בדיכאון אנא תסלח לייי סליחה שאני מפריע לך במנוחתך וגםם רציתי להודות לכל מי שה השתתף לפתיחת האתר הזה תודה רבה למי שפתח את האתר הזה וכל מי שישתתף בזה תודה רבה למנהל האתר..!

ולכל מי שמפיץ את המכתב אני כל כך מאושרת שהאתר הזה קיים אני מאושרתת שיש לי איך לפנות לאלוקים שבשמיים תודה רבה לאלוקים ולמנהל האתר חייבת לסיים..♡

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *