לכבוד בורא עולם היקר

אבא שלייי …

חג הפסח הגיע איזה יופיי אני כל כך מאושרת אני רוצה לבקש ממך שתעזור לי לצאת מהבית אני יודעת אלוהים אני לא חכמה אני טיפשה אני מבקשת ממך שתשלח לי את האחד שמיועד לי האחד שאשיאהב אותי ויתמוך, עברתי מלא דבריםם אבא קשה ליי אני צריכה כתף תומכת

אתה יודע מה עברתי אני לא רוצה אפילו לפרט אבא אני יודעת שאתה קיים בבקשה אלוהים שלח לי גבר אמיתי פליזז אתה יודע אבא יש לי בעיה אני לא כמו כולםם אני שכחנית אחת גדולה בגלל זה לא עשיתי 5 בגרות כמו כולם אבא תמיד ידעתי לעריך את מה שעשית בשבילי אני יודעת שתמיד אתה שומר עלי.

אתה יודע אבא שלי רק עליך אני סומכת כרגע אני עושה שירות לאומי מנסה להתקדם בחיים מנסה להיות מוצלחת כמו כולם מנסה להיות כמו כל הנשים מנסהה שההורים יאהבו אותי ..!

אני רוצה אבא ללמוד ולהיות קצת חכמה אבל כנראה הגורל שלי זה להיות ככה אבא אני מקבלת הכלל רקק בבקשה אבא שלח לי אחד שיעזור לי בחיים.

אבא אתה האבא שלי ורק לך אני יכולה לקרוא אבא כן אבא רק אתה האבא שאוהב אותי באמת האבא שבחיים לא ינצל אותי האבא שתמיד ירים אותי ויושיט לי יד לעזרה האבא הכי טוב בעולם זה אתה עליך אני יכולה לסמוך לך אני יכולה לבכות כמה קשה לי וכמה אני מרגישה חסרת עונים בראתה לי הכל אבא סליחה שאני ככה בוכה לך אל דברים כאלה

סליחה שאני ככה נופלת עליך בבום עם כל הבעיות שלי סליחה שאני לא כמו אחותי סליחה אבא אמא תמיד אמרה לי תראי את אחותך היא התקדמה היא חכמה היא אף פעם לא תעשה מה שאת עשית מה עשיתי אבא מהה???!

חיפשתי אהבה מה מה זה כל כך נורא כבר 18 הגיע רציתי להיות כמו כלל החברות שלי שהיה להם חבר

רציתי גבר כן אבאא רציתי גברר אני לא ישקר רציתי חיבוק רציתי להיות אהובה ההורים לא נתנו לי את זהה ההורים סגרו אותי בבית ולא נתנו לי לצאת ההורים לא הסכימו לי לצאת עם חברות יודע אבא הם חשבו ששמרו עלי אבל לאאא חיפשתי חברים באתרי הכרויות ומצאתי רק את הזבל מהזבליםם

אבל לא אני לא בוכה לך שלא תחשוב אני רק רוצה לבקש ממש שתשלח לי גבר שיעזור לי לצאת מהדיכאון הזה להגיד לך את האמת עם המשפחה שלי אני גם לא מסתדרת ובמיוחד אחותי תמיד יורדת עלייי אחותי רעה אבא מה אני יעשה שאני לא חכמה כן שכחתי לכבות את המזגן זו סיבה להגיד שעשיתי את זה בכוונה אלוהים מה משעמם לי בחיים??!

היא תמיד היית מרכלת עלי לאמא היא היית מלכלכת עלי ואומרת כמה אני זונה נפלתי למצב שאין לי על מי לסמוך חוץ ממך אלוהים שלי חייבת לסיים ..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *