לכולם לא כיבדתי את עצמי

סליחה, סליחה שקפצתי מהר מידי למים.. בלי לשים לב לכל הנפשות הפועלות. לכל אחד יש מניעים נסתרים בעיות עם עצמו עולם אישי מורכב.

סליחה קודם כל לעצמי שלא כיבדתי את עצמי מספיק כדי לשים גבולות ברורים שלא עמדתי על שלי! סליחה שלא יכולתי להתעלות מעל חשבונות אישיים.

בפנים ידעתי את האמת אבל לא יכולתי להגיד אותה והאמת שלא היה מי שיקשיב- סגירת מעגל זה דבר כ"כ חשוב ולכל מי שמפחד, הפחד מעוור, מעוות את המציאות- אל תיכנסו למערכת יחסים אם אתם חשים ככה ואם כבר קיבלתם משהו טוב אבל זה הסתבך והגיע לפלונטר שנראה סבוך מידי ויורד לפסים אישיים אל תישארו- תהיו רק איפה שטוב!

סליחה לכל מי שנפגע בדרך מהחוסר ביטחון שלי בעצמי.

אנשים חסרי ביטחון הם האנשים הכי מסוכנים. הלוואי והייתי מצליחה ללמוד מהטעות הראשונה ולשים את הגבול שלי ולא להתבייש לבקש גם סליחה.

אחרי שלוש מערכות יחסים שכללו צלע נעלמת שלישית, שעברה הלאה בגלל חוסר בגרות פשוט רציתי להתנקות ולהתחיל מחדש אבל נראה שגם הפעם אני באמצע משהו או שאולי זו רק אני שמרגישה כך..

רגע שעובר לא חוזר

מכתבים לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל

התפילות לאלוהים מוטמנות בין אבני הכותל המערבי ומפורסמות באתר סליחה

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *