למלך מלכי המלכים הקב"ה..!!

סליחה סליחה סליחה..

סליחה שאני לא שומרת שבת כבר אולי יותר מ3 חודשים אני מצטערת אני יודעת בססופו של דבר זה פוגע רק בי אבל בתקפוה האחרונה אני מתחברת עם אנשים שלא שומרים שבת וכן זה גם משפיע עליי [בחיים לא האמנתי במשפט הזה: הראה לי מי חבריך ואמור לך מי אתה´´] עד שעכשיו זה קצת מסתדר לי פה ושם וכן גם התחלתי לעשן בשבת.. י

אוו אימהל כמה דברים ואם זה עושה לי טוב? אז לא זה בכלל אל עושה לי טוב כשאני עושה אותם בשבת . אתה לא מבין בכלל כמה אני רוצה סוף סוף לשמור שבת ככה מו פעם.. כל כך היה לי כיף וטוב.. אבל …!

אני כל כך מעריכה את מה שיש לי בחיים הזה אתה לא מבין בכלל כמה . אני כל כך מעריכה שיש לי אבא ואמא אחים ואחיות הורים מפרנסים בכבוד שיש לי מה לאכול לשתות לישון שיש לי לאן לבווא אחרי מהבצפר אחרי כל היצאות שאני יוצאת .. שיש לי ב"ה הורים בריאים !!! ואחים בריאים ב´´ה !! תודה תודה תווודה תוווודה אין סוףף לתודות שאפשר להגיד לך.. !!

על זה שאני פה בכלל אפילו מקלידה כל כך הרבה דברים נראים לנו כמובנים מאליו אבל לא !! יש אנשים בהם עכשיו מחוברים להנשמות בעיות ה´ ישמור מללא צרותת.. ואני ואתה ואנחנו פה בריאים.. !! לא צריך להודות על זה צריך ועדו איך צריך לקום כל בוקר ולהגיד תוודהענקית לאבא מלך מלכי המלכים.. שיש לנו את הזכות הזאת לפתוח ת´עינים בבוקר ולסגור אותן בללילה !!

תוודה תווודה תוודה וסליחחה על הכול !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *