למשפחתי והיקרים לי

נפרדתי השנה מאנשים יקרים לי.

אני מתגעגעת אלך אבא אתה חסר לי . למד אותי השנה אלוהים להיות בת סלחנית ללמוד לקבל את אימא שלי כמו שהיא מאחלת לה בראות ואריכות ימים.

וכןן ליאחיותי שחושבות שהתנתקתי אני רק רוצה מרחב מחייה וללמוד לחיות בשקט עם עצמי, למד אותי להיות אימא טובה ואוהבת למד את ילדי שאולי אני לא האימא רגילה .

למד אותי לסלוח לבעלי ותן לי כוח להמשיך תן לו בראות ואריכות ימים והרבה הרבה שמחת חיים שילמד שאני זקוקה לעצמי וזוקקה לעשיה שלי אני רוצה להשאיר את חותמי בעולם הזה.בבקשה שאצליח בעבודה שלא אזדקק לכסף מאחרים .

תן לי בראות הגוף והנפש . תן לי חופש לראות את העולם לפגוש אנשים טובים , להיות אדם שמח ומאושר. להקרין את האהבה שלי לילדי לנכדי ומשפחתי תן לי כוח לא להעליב ותן לי כוח לתת. ברך את משפחתי בבריאות הגוף והנפש תן ברכה בכול מעשה ידיהם וילדי בעלי משפחתי וכול מי שאני אוהבת של זווג לבני האמצעי ולבני הקטן שיסתדר בצבא.

ולבעלי שנשמע רק בשורות טובות.לאחי ואחיותי שיתגשמו מישאלותהם הצלחה ובראות להם וילדיהם ולחברותי החולות בראות בראות ובראות. תאיר את דרכי ואת מעשה ידי תן לי כוח להמשיך גם אם קשה .

אבדנו השנה שלושה אנשים יקרים שמור עליהם וברך אותם.תן לי להגשים את משאלות לבי עבודה פרנסה ,אנשים, ולהשאיר את חותמי בעולם הזה תן לי כוח להיות חזקה גופנית ונפשית.

שמור עלי ממחשבות לא טובות תן לי כוח להאיר אחרים לשמח ולשמוח, האיר כול בית בעולם הזה והכנס אהבה ללבם של כול בן אינוש אהבה לטבע לאדם ולבעלי החיים.ואל תשכח לשמוע את תפלותי….

מנהגי יום כיפור

יום כיפור, חל בתאריך י' בתשרי. ביום זה עורכים חשבון נפש ומבקשים סליחה וכפרה על חטאים שבין אדם לאלוהים ובין אדם לחברו לפי התורה, מטרת

כפרות – הסבר על הכפרות

כפרות העברת חטאים ומחילת עוונות, היטהרות על ידי הבעת חרטה על העבר וקבלה על העתיד, בתקווה תמורה כנגד עונש על העברות מידי אלוהים. זמן הכפרות […]

יום כיפור – יום הכיפורים

בחודש השביעי בעשור לחודש תענו את נפשותיכם…" "…כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם,לפני ה' תטהרו  יום כיפור / יום הכיפורים: חל בי' בתשרי, הוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *