לנסיך סליחה אהוב שאהבתי אותך במשך שנים

סליחה אהוב שאהבתי אותך במשך שנים התאהבתי בך בפעם הראשונה באוטובוס הבטת בי בתחנה במבט הכי מדהים שיש ועוצמה של רגש שלא הכרתי עד אותו רגע עברה בי .

יש כאלה שאומרים שזה כימקלים במוח אני אומרת שזו הנשמה שלי שפשוט זיהתה את אהבת חייה .

לא פעלתי נכון כי ההייתי צעירה והיית נראה לי אדם עם הרבה כסף ומעמד ואני ענייה הנני כך חשבתי באותו רגע אחרי זה נפגשנו שוב הצתלבה דרכנו כנראה ברגעים שההייתי צריכה אדם כמוך שיפיג את הכאב ויוערר את הרצון לחיות פגשתי רגע אחרי אונס שהמית את נפשי וריסק את הרצון שלי לחיות ואתה מבעד לכאב ראיתי את העניים היפות האלה שלך שחדרו לי לנשמה והפיחו בי מחדש את החיים את החיות הגעת כל יום לבקר אותי ואני כמו כלבה מיוחמת שמתמלאת מהאנרגיה הממלאת שלך צוחקת מתרגשת חייה מחדש את עוצמת הרגשות האופטמים והכאב הפיזי ןוהכאב הנפשי נמוגו נעלמו . ..

ואיך החזרתי לך על כל מה שקבלתי ממך …

בקללות בהתרסות בהטרדות שלא נגמרו במשך 10 שנים בלי להקשיב לצד השני בלי להבין שפשוט נתת מעצמך אהבה כי אתה אדם כזה ..עם אמונה חזקה שיש לנו אהבה אמונה חקוקה המשכתי והמשכתי והמשכתי להיות בלי נסבלת .

אהוב שלי הגיע הזמן שלי לשחרר את האמונה הזאות להפסיק לבטוח באהבה שלנו כי ככל שאני בוטחת אני מרגישה שאני שמה אותך בכלא של הטרדות .

אני אוהבת אותך ומאוהבת בך כנראה שלתמיד אבל פתאום אני מבינה שאולי אהבה אמיתית היא לא תמיד הדדית או שאולי אתה פשוט בחרת במשהו אחר .

מאחלת לך שברכת הבורא תיהייה בחייך והשכינה תיהייה איתך תמיד אוהבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *