לסולמייט שלי

לאדם שניסתי לשכוח שוב ושוב שיצאתי עם אחרים וראיתי בהם פשרה ששכנעתי את עצמי להתאהב בהם הם היו בחורים מדהמים אבל זוגיות טובה.

קשה לאהוב אחר כשאת יודעת שיש אחד כזה שאיתו לא צריכים מילים שאת מתרגשת שהוא מסתכל שאת אוהבת ללא גבולות, אתה יודע כל כמה שנים אתה חוזר לראשוי אני מרגישה אותך.

עד שאני חושבת שהשתגעתי כשאני בודקת את זה מתברר שיש בנינו טלפתיות אבל אהובי אתה תמיד מוותר עלי אולי האהבה שלך היא אחרת.

תמיד בודק אם כישפתי אותך או זמנתי את זה לא רואה שזה פשוט משהו שנוצר מעצמו נוצר משנינו בכלל כל הקשר הזה מתחילתו היה משהו שלא ניתן להסביר אולי אני סיימתי את השליחות איתך אולי הייתי כאן כדי לחפור לך על רוחניות וזה גרם לך להפתח לדברים אחרים לא תכננתי את זה ככה זה יצא, אני לא כועסת ועל מה אכעס? על כך שקראת אותי ממרחק? על כך שקראתי או תך?

מאחלת לך מכל הלב כי השמחה שלך היא השמחה שלי שתעטוף אותך אהבה אינסופית שתחייך כל החיים שתהייה לך זוגיות מלאה באהבה תשוקה שמחה הבנה הרמנוייה העצמה מה שבעצם אני מאחלת לעצמי אוהבת אותך יותר מכל תמיד ההיית האהבה הגדולה שלי ותמיד תהייה, ויתרת עלי וזה בסדר כי אולי ככה טוב לך יותר לא לגעת ולא לדעת

אני כבר יודעת שאני לא משוגעת שפשוט יש לי אהבה מדהימה יש את הגבר הזה שרק הוא מתאים לי אבל אני מקבלת קבלה מלאה את ההחלטה שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *