לפעמים אנו שוכחים את הדברים החשובים בחיי

נשארנו רק שנינו. אני ואחי. אף פעם לא ממש הסתדרנו , אבל כיבדנו את ההורים במפגשיים המשפחתיים המחייבים בחגים. אני גרתי בצפון והוא במרכז. הילדים שלנו לא היו ממש בקשר. מגיל קטן הייתה חלוקה ברורה. אחי שייך לאמא ואני שייכת לאבא. וגם לאחר שהתגרשו זה היה ברור שאני הולכת לגור עם אבא והוא עם אמא.

לפני כמה שנים הוא סיפר שקרים נוראים עלי לאבא שהפסיק לדבר איתי. הוא סיפר לו שעברנו לגור בצפון כי בגדתי בבעלי ונכנסתי להריון מגבר אחר. אבא לא האמין לי והפסיק לדבר איתי. ואז ההורים שלי נהרגו בתאונת דרכים. הם נסעו ביחד לארוע משפחתי ושם זה קרה. ופתאום נשארנו בעולם רק אני והוא. אז אחרי שהם נהרגו קיבלתי את הצוואה שלהפתעתי הורישה לי ולאחי הרבה מאוד כסף ורכוש. אני עורכת דין במקצועי ולכן זייפתי מסמכים ונישלתי אותו מהצוואה. להפתעתי הרבה למרות מה שהוא עשה לי המצפון שלי לא הניח לי לרגע.

ניסיתי לברוח מהאמת ועברתי דירה, נסעתי לחו"ל , קניתי , בזבזתי אבל האושר לא היה קיים. ופתאום חברה משותפת סיפרה לי שהוא חולה בסרטן. ואז הכל פתאום השתנה. הרגשתי מחנק נוראי. התקשרתי, התוודאתי, סיפרתי והתנצלתי. הוא רתח מזעם, צרח עליי, ניתק לי את הטלפון (והתקשר אח"כ שוב). נסעתי לבקר אותו בבית חולים , נתתי לו את הכסף שמגיע לו ושהוא היה זקוק לו בשביל טיפולים, ישבתי לצידו יום וליל והתפללתי שנצליח לסלוח אחד לשני ולהבריא. היום אנחנו גרים במרכז בשני בתים צמודים. כאילו ואלו חיים אחרים לגמריי. ביקשנו סליחה, סלחנו, הבראנו נפשית ופיזית ופתחנו דף חדש. ולא יאומן כמה רעים ורשעים היינו אחד לשני. ורק מתוך קנאה מטורפת… ושכחנו שהחיים באמת קצרים.

3 thoughts on “לפעמים אנו שוכחים את הדברים החשובים בחיי

  1. למה לשפוט סתם אנשים ???. זה יכול לקרות לכל אחד ואחת מכם … העיקר שסוף טוב הכל טוב מאחלת לכם הרבה אושר ובריאות ולכם הגולשים לכל בנאדם מגיע הזדמנות שנייה ….

  2. איך את מסוגלת להיסתכל על עצמך במראה, אם הייתי מעזה לעשות דבר שכזה לא הייתי נשארת הרבה זמן בחיים כי אני הייתי שמה לעצמי קץ לחיי, אבל מה לעשות, ישנם אנשים כמוך בלי מצפון ובלי לב, אבל אני מאמינה שאנשים משלמים על מעשיהם וגם את תשלמי על מעשייך ביום מן הימים

  3. אני בשוק
    את פשוט נבלה, איך עושים דבר כזה, לזייף צוואה, אלוהים ישמור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *