לפעמים צריך רק לחשוב

תקשיב בחור, אני מבין. לפעמים חברה שלך מציקה לך. לפעמים היא דורשת תשומת לב. היא מכבידה עליך בזמן שאתה מנסה להגיע רחוק ועסוק בעבודה. היא לא תמיד מבינה. לפעמים מפריע לך שאתה מרגיש אשם שאתה עובד יותר מדי. לפעמים אתה חושב שאולי יש מישהי יותר טובה שם בעתיד. כי היום יש טינדר. היום יש פייסבוק.

היום הכל נגיש ויש תחושה של שפע. כן, יש עוד מלא דגים בים. לימדו אותך לחלום גבוה. לחלום על שלמות. אם היא לא מושלמת, אולי היא לא בשבילך. יש לה יותר מדי

שריטות. לפעמים היא גם רבה איתך ולא בצדק. אתה צריך אחת אחרת. אני מבין. אבל אתה מרגיש לא נעים להפרד. לא רוצה לפגוע בה. לא רוצה לצאת מניאק. יש לי עצה בשבילך: פשוט תגיד לה שאתה לא מרגיש שזה נכון ואתה לא מרגיש מאוהב. גם לך וגם לה מגיע אהבה. תשאל אותה אם היא מסכימה, והיא תסכים. זה קשה עכשיו, אבל זה יעבור. תן לה חיבוק. תן לה לבכות קצת, ותמשיך. הנה, זה הקלף. השתמש בו בחוכמה.

רק לפני שאתה ממשיך הלאה. תן לי להגיד לך משהו שלא חשבת עליו. אהבה לא מוצאים. אהבה בונים. בבית ספר לא לימדו אותך שאתה זה שבוחר לאהוב. לא הסבירו לך שגם הבחורה הבאה תהיה אותו דבר. כי אתה אותו דבר. אתה המחזיק בקלפים. הראו לך סרטים על הבחורה המושלמת שנכנסת לחייך. סיפרו לך סיפורים על נסיכות ועל האביר על הסוס הלבן. הם לא סיפרו לך שאבירים היו אנשים אכזריים, ונסיכות נמכרו על ידי אביהן.

כי עשירים תמיד מסתירים את האמת המכוערת, ומציגים את השקר היפה. אז תקשיב, ותקשיב לי טוב: כשליש מהזמן שלך על כדור הארץ אתה תבלה בשינה. השינה הכי טובה היא כאשר אתה ישן ליד מישהי שאוהבת אותך. עוד שליש מהזמן אתה תבלה בעבודה. העבודה הכי טובה זה כאשר אתה יודע שיש מישהי שחושבת עליך בבית.

שאר הזמן אתה תבלה בגידול הילדים יחד עם האישה שלך. אם היא תאהב אותך, היא תגדל את הילדים שלך הכי טוב שרק אפשר. את הזמן הפנוי אתה תבלה איתה במיטה או בדיבורים. אז אם אתה יכול לדבר איתה, ואם גם במיטה הכל הולך… חברים, טיולים בעולם, אוכל… אלו דברים שגם ככה יהיו לך.

תגיד שלום למאה ה-21. תגיד לי, מה עוד אתה צריך? לרדוף אחרי חלומות? אתה לא צריך בית גדול או מליון דולר. רוב המיטות אותו דבר. רוב הדברים שתשתמש בהם בבית הגדול שלך יהיו גם בבית הקטן שלך. אתה לא צריך גם אוטו יקר. כי במילא יש הגבלת מהירות. אתה כן צריך לשאוף, לעבוד ולהתאמץ.

אם תעשה את זה נכון המליון יבוא. אתה לא צריך אישה שנראית כמו אחרי פוטושופ, כי אף אחד לא מבטיח לך שהיא תעשה את הדברים שחברה שלך כבר מוכנה לעשות אם תיפתח אליה יותר. אתה כן צריך לדעת לאהוב את מה שיש לך עכשיו. ליהנות מהדרך. כי אהבה היא משמעות החיים.

מכיר את זה שאתה מגיע לשכונה שלך, עובר במקומות שיש לך מלא זיכרונות מהם ומקבל תחושת נוסטלגיה שמחממת את הלב? לא יהיה את זה עם חברה חדשה. לא יהיה את זה בכלל אם לא תדע לאהוב את מה שיש לך.

כל מה שאתה צריך זה אהבה. אז במקום להגיד את מה שאמרתי שם למעלה, פשוט תחבק אותה. חיבוק ארוך. כשהיא תנסה להשתחרר, תגיד לה שאתה רוצה לחבק אותה עוד קצת

מכתבים לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל

התפילות לאלוהים מוטמנות בין אבני הכותל המערבי ומפורסמות באתר סליחה

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *